14.KOLO PALKOVICE : FRÝDLANT B 4:0 ( 0:0 )

65. Skurka  ( Huška )  3:0

85. Kusý     ( Huška )  4:0

Rozhodčí : Tatarka,Laník,Herman

Diváci : 88

Smolík - Závodný,Blahuta ( 46. Skurka ),J.Merta,Honěk - R.Merta,Lesniák,Huška,Musil ( 83.T.Vyvial ) - Kusý,Habrnal ( 72.Galásek )                                        Hrající trenér : Martin Blahuta + Petr Bujňák

Blažek - Vašut,Hradil,Gonda,Velička T. - Jílek (58.Přecechtěl),Minarčík,Pilch,Gonzáles - Velička P.Meisner ( 70. Bražina ) Trenér : Ivo Somr

Palkovice vstoupily do utkání dobře, už ve 2. minutě po akci R.Merty nedal tutovku kanonýr zimní přípravy Habrnal.V 7. minutě Kusý spálil další šanci domácích. Hostující rezerva Frýdlantu se do první šance dostala v 18. minutě, ale T.Velička přehodil nejen golmana Smolíka, ale i branku.A jelikož Musil nedal ve 36. minutě ani penaltu, byl poločasový výsledek 0:0 ! Do druhého poločasu už trenér Blahuta poslal na hřiště Skurku, nejstarší stopérská dvojice OP ( Blahuta 43 a J.Merta 44 ) se změnila na R.Merta + J.Merta , Skurka se posunul do zálohy a nastalo oživení v palkovickém týmu.Právě Skurka ve 48. minutě zazdil další šanci Palkovic, ve 49. opět selhal Kusý a tak až v 50.minutě se zásluhou Hušky měnilo skóre : 1:0 !Od tohoto okamžiku bylo na hřišti jen jedno mužstvo : PALKOVICE ! V rozmezí dvou minut se dvakrát trefil Skurka, vždy po akci Hušky a tak v 65. minutě svítilo na ukazateli skóre 3:0 !Mohly přijít další branky v síti výborně chytajícího Blažka,ale Kusý neměl svůj střelecký den.Korunovat svůj výborný výkon mohl i Honěk,ale komicky v čisté šanci zaškobrtnul na nerovném terénu.A tak diváci se dočkali další branky až v 85. minutě , kdy opět Honza Huška předložil míč na zlatém podnosu Danovi Kusému a to už nešlo nedat !Stav 4:0 už se nezměnil, ikdyž Závodný měl ke změně blizoučko !Palkovice tak začaly záchranářské práce na výbornou, ale Frýdlant jim to zvlášť ve druhé půlce ulehčil !

Martin Blahuta ( hrající trenér ) : " Je vidět, že jsme přes zimu dobře pracovali, soupeře jsme přehráli ve všech směrech,zvlášť po fyzické stránce !U všech branek byl Honza Huška,který společně s Hoňkem patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Důležité vítězství je ale dílem celého týmu a všem patří za body velký dík !Pro další body si zajedeme v dalším kole do Řepišť !