Sobota 31.3.2012 15:30

ŘEPIŠTĚ : PALKOVICE 2:0 ( 1:0 )

Branky :   34. Plavý  1:0

92. Hrdý   2:0

Smolík – Honěk,Musil,R.Merta,Galásek – Závodný,Lesniák,Huška,Kusý,Skurka ( 60.Brantal) -Habrnal (70. Slípek )        Trenér : Pepík Hnátek

Rozhodčí : A.Pokluda – pohlídal si 1 v TIP LIZE – je to jen vtip , nikoho nepoškodil, ale ruka  v „ 16“ se dala pískat a 1.poločas se hrál jen 44:23 !

Když nejde o život , jde o https://www.youtube.com/watch?v=Z4UZ4Umst0I, ale PALKOVICE nemají ještě zdaleka vyhráno ! Trenér BLAHUTA nasadil do utkání sestavu z rozestavením 4-5-1 a už v 15. minutě se mohl i  s 19 fanoušky PALKOVIC radovat, ale Skurkův polocentr – polostřela brankáře Řepišť nepřekvapila ! O minutu později čaroval golman Palkovic Smolík a pro změnu Huška v 19.minutě z trestňáku jen trefil střed brány ! Ve 34. minutě Smolík likviduje ojedinělou střelu Řepišť, rozehrává rukou na Kusého, který nepochopitelně zklepává místo na Hušku na PLAVÉHO a ten obloučkem, který se mu už nikdy v životě nepovede , ze 35 metrů otevírá skóre 1:0 ! Ve 37. minutě domácí trefují tyč,ale do šaten mohly jít oba celky  za spravedlivého stavu 1:1, ale to by SKURKA musel proměnit tutovku v čase 44:23 ! Poločas tak končí za vedení domácích 1:0, ale před časem !

Trenér Blahuta reagoval  na nepřijatelný stav 1:0,přeskupil řady, postupně zařadil do hry Brantala a Slípka a k vidění byl neuvěřitelný tlak PALKOVIC ! Jenže v 61. minutě Habrnal nepotvrzuje roli kanonýra, 67.minuta Kusý selhává a pak přichází velké chvíle střídajícího Brantala, jenže v 70. minutě ho vychytává golman Řepišť a v 80. trefuje Brantal jen břevno !Palkovice hrají závěr utkání vabank a Řepiště Hrdým v čase 92. Zvyšují na 2:0 a tak končí i celé utkání !

Martin Blahuta ( trenér Palkovic ) : „ Co je to platné, když hlavně ve druhé půli jsme byli jasně lepší,ale neproměnili jsme i ty nejvyloženější šance ! Chybělo nám i trošička štěstíčka při nastřeleném břevně Brantalem, možná se dala pískat i penalta za ruku, ale na to se rozhodně nechceme vymlouvat !Teď je nutné doma bodovat s Bukovcem, ale co mě těší ? – že už druhého soupeře jsme opravdu přejeli fyzicky, bohužel alespoň bod  mi chybí !"

PS : KOLEKTIV V PALKOVICÍCH OVŠEM TÁHNE ZA JEDEN PROVAZ, VEČER JSME SPOLEČNĚ ZHLÉDLI FILM OKRESNÍ PŘEBOR A TAK JEN …… CHYBÍ K ÚPLNÉ SPOKOJENOSTI !