18.KOLO OP BAŠKA : PALKOVICE 1:1 ( 1:0)

23.04.2017 09:38

SOBOTA 22.4. 2017 16:00

                             BAŠKA : PALKOVICE  1:1 ( 1:0 )
    
Branky:    28.  Michálek                    1:0
                80.  R.Merta ( Vrtný )        1:1
                                
Rozhodčí :   Somr  – Plevza, Michal
Diváci :  88

Smolík  - T.Vyvial,  R.Merta, J.Merta , Magera  ( 11. Huška )  –  Vrtný ( 86. Habrnal ), Király, Lesniak, Kocúr –  Vrtný, Kusý ( 70. Poledník )         Trenér : Blahuta ( na tribuně )

                               Baška se před tímto utkáním nacházela ve stejné situaci jako Palkovice v loňské sezóně. Svěřenci nového trenéra Tvrdého ( nahradil M.Pokludu ) po zisku šesti jarních bodů, jich zatím nastřádali 13 a bojují o záchranu v OP. Palkovice naopak na dálku bojují s Bukovcem o čtvrtý flek .

                    Bodový rozdíl a postavení v tabulce mezi domácí Baškou a Palkovicemi na hřišti nebyl vůbec znát, ba naopak Baška byla v prvním dějství lepším týmem, i proto , že Palkovice opět do utkání nastoupily značně oslabeny. Z tribuny dirigující trenér Blahuta postrádal Burdu, Skurku ( po operaci ramene – sezóna pro něho skončila ), Závodného,Skalického a za špatný přístup k fotbalu posadil lídra týmu Hušku pouze na lavičku. Honza na lavičce vydržel pouze 11.minut, než vystřídal zraněného Mageru ( odvezen do nemocnice – těžký výron v kotníku ) a tak se musely zcela přeskupit naše řady. Po několika závarech před oběma brankama udeřili domácí jako první, nepovedený odkop Musila využila Baška v branku, jejiž autorem byl ve 28.minutě Michálek 1:0. Ve 24.minutě mohlo být Kocúrem srovnáno, jenže branka nebyla pro ofsajd uznána a tak do kabin se šlo za zaslouženého stavu 1:0.
                  Po poločasové přestávce, která trvala neuvěřitelných 23.minut, předvedli nestárnoucí hráči v obou týmech Lesniak a brankář Škarabela fantastický fotbalový okamžik, přesně mířený trestný kop Jodka vytáhl „Škary“ na roh. V našem týmu  dohrávali utkání se sebezapřením Smolík, J.Merta, Musil, Kusý a i přes tento handicap se nám v 80.minutě podařilo srovnat stav utkání Romanem Mertou na 1:1. Remízový stav vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího Somra, s výsledkem panuje větší spokojenost v Palkovicích. Teď nás čeká venku Bukovec a přímý souboj o čtvrté místo v tabulce OP, o které jsme díky výhře Bukovce v Návsí bohužel přišli.
Martin Blahuta: „ Dnešní bod je opravdu vydřený, a vzhledem k průběhu utkání, zdravotním problémům většiny hráčů o to cennější. Zraněním Magery už v 11.minutě jsme do poločasu ztratili celou předzápasovou přípravu. O přestávce jsme počítali zraněné, velký obdiv mají Smolík a J.Merta, že do druhé půlky vůbec nastoupili a to, že jsme získali bod v takovém rozpoložení je hlavně o tom, že kluci moc chtěli a jsem na ně hrdý. Věřím, že se po Bukovci vrátíme zpět na čtvrté místo, jen aby bylo k dispozici aspoň 11 hráčů, náš dorost hraje v sobotu, tak snad nám dorostenci vypomůžou.

FOTOGALERIE ....


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode