Branky:   19. Jukl ( Trčka )                0:1

Diváci : 48
Smetana – Krpec, Jurek, Malý, Michna – Kolář, Jukl, Vandas,Trčka – Kaulinec, Musálek
Střídání : 73. Kolář – Říha    87. Trčka – Kautský    89. Kaulinec - Blahuta
Hrající trenér : Martin Blahuta

Všechny týmy z velké čtverky zajížděly na venkovní hřiště, Kozlovice vyhrály na Hukvaldech 0:6, Lískovec v Metylovicích 1:8, Palkovice nechaly 2 body v Písku po remíze 2:2 a náš FKS vybojoval už páté vítězství v řadě ...., tentokrát v Hrádku v poměru 1:3.Vítězná sestava z domácího utkání se změnila, Kocicha ( sleduje MS v hokeji v Bratislavě ) nahradil Egypťan Jukl a Říhu „trestanec“ Vandas. Pouze na lavičku usedli  Říha, Blahuta a Kautský, chyběli tak Strakoš, Burda, Baran, Kocich, Morys, Vlček a náhradní golman Vavříček.
                                 Za mrazivého počasí, v dešti se hrál nadprůměrný fotbal z obou stran, oba celky získaly na jaře do tohoto utkání 12 bodů a bylo to na hřišti znát. Už v 11.minutě se ocitl v „gólovce“ Musálek, ale jeho střelu vytěsnil na roh brankář Galusík, k rohovému praporku se postavil Trčka a moc nechybělo abychom se ujali vedení, jednou zachránil svůj tým brankář Galusík a jednou zazvonilo břevno. V 19.minutě se už početná skupinka stařičských fandů radovala z branky kapitána Jukla, jeho „levaňa“ vymytla šibenici 0:1 ( asi nějak tak :) ….).Asi zasloužené vyrovnání Hrádku odmítl náš brankář Smetana ve 25.minutě, kdy předvedl famózní zákrok. V tomto utkání neviditelný Kaulinec znova ve 35.minutě dokázal svou střeleckou genialitu, Jurkův odkop si zpracoval za „16“ a lobem zvýšil na 0:2.Pár minut na to Vandas dalekonosnou střelou jen těsně minul cíl. Snad jediné zaváhání naší skvěle pracující obrany potrestal ve 41.minutě Turoň 1:2.
                               Do druhého poločasu jsme vlítli jako uragán, už za devadesát sekund jsme se mohli radovat potřetí, jenže Krpce vychytal hrdina utkání Galusík. A znova stejný scénář v 57.minutě, jen, že zakončoval Kolář. V poslední půlhodině měly oba týmy dvě stoprocentní šance ( Kaulinec trefil tyč, Musálek) ale až do 88.minutě je stav 1:2 ( v Hrádku není světelná tabule !! ) i díky štěstíčku na naší straně, kdy i za “Kotym“ zazvonilo břevno v 85.minutě. V závěru jsme dvakrát takticky střídali a náš mladíček Kautský geniální přihrávkou vybídl ke skórování Kaulince, který svou 32 brankou v této sezóně stanovuje konečný výsledek na 1:3, tým tak pogratuloval vítězstvím v tomto utkání vedoucímu týmu Tomáši Kautskému k je pondělním 50-tinám. Tomáše určitě hodně potěšilo, že se na pátém vítězství v řadě se podílel gólovou přihrávkou i jeho syn Adam ..... Dnešní dvanácté vítězství v této sezóně nám už čtyři kola před koncem zaručuje minimálně čtvrtý flek a to znamená prémii 10 000 Kč od Petra Skaška ...., ale v sobotu budeme proti Kozlovicím bojovat i o víc, minimálně však o udržení třetí příčky, před Palkovicemi máme náskok pěti bodů. A po letech stařičského bodového strádání ….je tady  stařičská fotbalová euforie!
2015/16     1.B.   14.    26   1  6  19  26 :112    9
2016/17      OP      8.    26   7  8  11  55 : 60   29
2017/18      OP    11.    26  10 1  15  57 : 71   31
2018/19      OP      3.    18  12 1    5  47 : 22   37 – zatím :)

Martin Blahuta: „ Bojovný, koncentrovaný výkon celého týmu, ze kterého dnes vyčnívali Michna a Trčka. Bohužel situace před utkáním byla děsná, jen mi to potvrdilo, že když je hodně hráčů je zle , ale když, je málo hráčů je ještě hůř. Zase bylo slyšet naše fanoušky, snad jsme je potěšili a snad je potěšíme i proti Kozlovicím, už teď mám o sestavě jasno, věřím, že to bude sestava vítězná.“