50.                  2:0

59.                  3:0

67.                  4:0

71. Kusý ( PK)  4:1

Smolík – Galásek,Musil,Honěk (46.Brantal)  – Závodný,R.Merta – Skurka (46.Guzsi),Huška,Kusý,Lesniák (80.T.Vyvial) – Habrnal

V Palkovicích se za rok zapomněl hrát fotbal, 19. kolo na půdě slabě hrajících Nebor to jen potvrdilo ! Už ve druhé minutě Honěk neobratně fauluje a správně je nařízena penalta, kterou domácí stopér bezpečně proměňuje 1:0 ! Máme sice po inkasované brance více ze hry, ale do šancí se dostávají pouze domácí, ale na štěstí v naší brance stojí výborný Smolík ! Naše šance končí tradičně : bez efektu a tak poločas končí 1:0 a v kabině je dusno a nastávají změny ! Do 2.půle už nenastoupili Honěk a Skurka,,které nahradili Brantal a Guzsi ! A výsledek změny ? : v 50 minutě po nedůrazném obranném zákroku Závodného prohráváme 2:0 ! Kdo čekal , že hráči Palkovic si už konečně uvědomí , že v tomto utkání jde vlastně o 6 bodů tak ten se nedočkal v 59 minutě ztrácí míč Guzsi a je to 3:0 – HNUS !! Naši diváci jsou právem otrávení ( zase jich bylo asi 25 ! ) a o  trenéra Blahutu  se pokouší infarkt, zvlášť když opravdu Nebory nehrají nic a vedou v 67 minutě 4:0 ! Dáváme Kusým alespoň čestnou branku,ale takhle se o záchranu opravdu nehraje !

Martin Blahuta : „ Raději bez komentáře ! „

JAK Z KRIZE VEN ? - ZAČÍT MAKAT A VŠICHNI !

Proč se naši hráči nacházejí na 12 příčce ?, když loni touto dobou suveréjně vedli OP a hráli pohledný fotbal ?

18. kolo sezóny 2010/11:  Frýdlant B : Palkovice 1:6  - sestava se příliš nezměnila a ......

19. kolo sezóny 2010/11: Palkovice : Metylovice  1:0 - když to nešlo herně, tak jsme dřeli jako koně a teď .........

Zatím to vypadá pokud v dalších zápasech nenecháme na hřišti duši, budeme muset spoléhat na to, že z OP spadne pouze 1 celek - NÁVSÍ na které máme 11 bodů náskok . Ale pozor mohou padat i 3 celky a v této chvíli bychom do PRALESA padali my a to snad nikdo nechce ! Situace v 1.B. třídě je zatím taková, že do OP se skupiny C spadne pouze tým OLDŘICHOVIC , ale Hnojník k tomu nemá taky moc daleko ! A ve skupině D jsou namočeni do sestupových vod hráči STAŘÍČE  a tak rychle co nejdříve alespoň na 11. příčku tabulky OP FRÝDEK - MÍSTEK !