19.KOLO OP - FK STAŘÍČ : KOZLOVICE 5:1 ( 3:0)

20.05.2019 09:57

SOBOTA 18.5. 2019 15:00

                                19.KOLO - OKRESNÍ PŘEBOR
                            FK STAŘÍČ : KOZLOVICE 5:1 (3:0)

Branky:     8. Kaulinec ( Vandas)        1:0
               12.Trčka ( Vandas)              2:0
               39. Kaulinec ( Musálek)       3:0
               77. Strakoš ( Říha )             4:0
               82. Kaulinec ( Krpec )         5:0
               90. Bednář ( penalta)          5:1
                           
Rozhodčí: Galásek – Somr, Turoň – delegát Pešat
Diváci : 218                                            
                    
Smetana – Krpec, Jurek, Malý, Michna –Jukl, Vandas,Kocich,Trčka – Kaulinec, Musálek
Střídání : 53. Jurek – Baran    57. Kocich – Strakoš    68. Musálek – Říha
        80. Michna – Morys    81. Trčka - Kolář        
 Trenér : Martin Blahuta
    
                           Pod Okruhlou .... se podávala ÓDA NA FOTBAL ...., galapředstavení hráčů FKS začalo už po minutě hry, to trefuje Jukl břevno, ve čtvrté minutě spaluje gólovku  Lukáš Kaulinec a tak „až“ v osmé minutě se prosazuje po přihrávce dispečera utkání Vandase, kdo jiný než Kaulinec 1:0. V ochozech propukla radost na stařičské a lískovecké straně, a smutek na straně fanoušků Kozlovic a Palkovic.A stařičská ofenzivní smršť pokračuje, dvanáctá minuta a FKS vede 2:0, branku střílí „pravačkou“ levák Trčka. Až ve 22.minutě se k něčemu dostává i lídr tabulky, jenže Martin Krpec nepřekonává hlavou „Kotyho“ , náš brankář na brankové čáře tygřím skokem vytěsňuje míč na roh. Ještě ve 35.minutě je před naší bránou nebezpečný závar, který obětavostí naše obrana hasí. Naši krajní záložníci a beci, vysílají jeden centr za druhým, ale bohužel další branka ne a ne přijít, přitom šance Jukla, Kaulince i Musálka po gólu přímo volaly. Do poločasu se přeci jen prosazujeme, ve 39.minutě střílí padesátou branku FKS v sezóně 2018/19 Kaulinec po přihrávce svého nového parťáka z útoku Muálka 3:0!
                       V kabině je po poločase veselo, ale stále nažhaveno a to se projevuje už po 88.sekundách, Kocich vysunuje famózního Jukla, ale náš kapitán nepřekonává Chlebka v kozlovické bráně, ten si připisuje na své konto x-tý úspěšný zákrok. V 53.minutě musí střídat stopér Jurek, na hřiště jde Baran, měníme posty, ale nehrajeme na údržbu výsledku, ale dál „mačkáme“ soupeře jak citrón, i když i Kozlovice chtějí s výsledkem ještě něco udělat, jenže jejich klíčové hráče jsme úplně vygumovali, Slaninu - Jukl, Matějku – Kocich, Krpce – Malý a když velký zápas odehráli i všichni Blahutovi svěřenci dál jsme navyšovali skóre utkání. Po dvou stoprocentních šancích Kaulince a jedné Trčky se měnilo skóre v 77.minutě, prosazuje se střídající Strakoš 4:0. To co ovšem předvedl náš mladíček Pavel Krpec se na této úrovni jen tak nevidí, po osmdesáti metrovém sprintu vyzpovídal obránce Kozlovic Hrušku a Kociána, naservíroval Kaulincovi a ten svým 35 –tým gólem sezóny zvyšuje na 5:0!!! Bohužel chvilková ztráta koncentrace stála Smetanu v naší brance čisté konto, faul Strakoše potrestal z penalty kapitán hostů Bednář 5:1. Po penaltové radosti hostů, ukončil rozhodčí Galásek utkání a začala oslava hráčů i diváků FKS. V třech závěrečných kolech bude třetí FKS ( Nošovice,Baška, Nebory) věřit v 9 bodů a čekat na zázrak v klopýtnutí druhých Kozlovic ( Nebory, Hrádek, Bukovec ) , a prvního Lískovce ( Bukovec, Hukvaldy, Písek). V dalším kole nás tedy čeká poslední venkovní utkání v Nošovicích, které po porážce 1:6 od Bašky čeká boj o přežití vOP a nás …..!
Martin Blahuta: „ Byl to neskutečný fotbal v našem provedení, vynikající defenziva, konstruktivní a pracovitá záloha, až na několik promarněných šancí, vlastně hodně promarněných šancí :) dát prvnímu týmu 5 branek je dobrá vizitka Kaulince a spol., no prostě zážitek dnes stát na lavičce týmu který zahrál skvěle! Byl to určitě nejlepší výkon týmu, který jsem za ty roky v OP viděl a za to musím klukům poděkovat, přece jen dnes vyzvednu Smetanu, Krpce,Jurka,Malého,Michnu,Jukla,Vandase,Kocicha,Trčku,Musálka a Kaulince, jsou to všichni dnešní hrdinové a doufám, že je všechny v úterý uvidím na tréninku :)! Postup ? Ten už si Lískovec pohlídá, ale my budeme chtít získat 9 bodů!“

FOTOGALERIE ....

 

            

    ŠKODA ŽE TAKOVÁ PARTA NENÍ I NA TRÉNINKU - ÚT. .... ČT ....

    A PŘITOM TO STOJÍ ZA TYTO CHVÍLE .... A JSME TŘETÍ ....

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode