Rozhodčí :  Krpel –Malinovský, Ostřanský
Smetana – Burda, Kocich, Malý,Michna – L.Baran, Jukl, Musálek, Trčka – Kaulinec, Svobodník
Střídání :     46. Svobodník – Krpec Pavel
                   75. Burda – Kolář
                   88. Michna – Říha
Na hřiště se nedostali : Morys,Kautský
Trenér: Martin Blahuta

V přípravě na utkání v Kozlovicích jsme v úterý sehráli tréninkové utkání s dorostem FKS. Podlehli jsme 4:5 a hráli jsme v této sestavě Řiha - Krpec, Kocich, Malý,Morys - Musálek, Jukl, Strakoš, Kolář - Kautský ( 46.L.Baran ), Trčka . Branky vstřelili Jukl 2, a po jedné Strakoš a Kocich, za dorost se čtyřikrát trefil Vlček a jednou Nešetřil. I pro střeleckou produktivitu trenér Blahuta oslovil na utkání v Kozlovicích střelce Vlčka, ale ze strany mladého kanonýra nebyl zájem.
                              Na podmáčeném terénu se od začátku hrál svižný fotbal, aktivnější byli ze začátku utkání více domácí, ale první střelecké pokusy byly na straně FKS, v páté minutě Kaulinec z dobré pozice netrefil bránu, a v  9.minutě Musálek  po přiťuknutí od Kaulince mířil přesně, ale brankář Chlebek vytěsnil míč na roh. Bohužel pro hosty, v 17.minutě se po zahraném signálu dostal k míči Slanina , jeho nepodařená střela byla gólovou přihrávkou pro Karbana 1:0. Srovnat mohl Kaulinec, ve 26.minutě šel sám na Chlebka, ten ještě podklouznul, ale Lukáš netrefil zařízení. A když ve 38.minutě vychytal náš golman Smetana Piskoře, šlo se do kabin za stavu 1:0.
                             Do druhého poločasu jsme provedli jednu změnu, Svobodníka nahradil Krpec. Už v 50.minutě mohlo být srovnáno, jenže po „trmě vrmě“ před Chlebkem, jsme míč za brankovou čáru nedotlačili. V 52.minutě měly oba týmy po gólovce, ale domácí Karban ani hostující Kaulinec se neprosadili. V 59.minutě nejlepší hráč na hřišti domácí Martin Krpec trefil břevno! Staříč svého soupeře „přišpedlil“ na jejich polovině, ale výraznější šance ne a ne přijít.Kozlovice měly smrtící brejky, ale ani jeden z nich neproměnili a tak nejblíže k vyrovnání měl z přímého kopu Strakoš, ale jeho dělovku vyrazil skvělý Chlebek. Podali jsme v utkání lepší výkon než proti Nošovicím, ale na alespoň bod to tentokrát nestačilo, snad se bodů dočkáme v příštím týdnu proti Palkovicím.
Martin Blahuta: „Co se dá dělat, rozhodla jedna chytrá branka Kozlovic. Nemám klukům co vyčíst.Kdyby Lukáš proměnil své tutovky mohli jsme si něco odvézt, ale na kdyby se nehraje a tak vítězství Kozlovic je asi zasloužené, i díky výbornému Martinovi Krpcovi."