Branky :  8.Janíček                        1:0
              62. K.Hradil                         2:4
              75. Somr ( Kolář )               2:5
              89. Skotnica ( Somr )           2:6
Rozhodčí : Mudra Josef - Pokluda Aleš, Rapouch Vlastimil
Diváci : 58
1.poločas: Tesarčík – I.Klesniak, L.Klesniak, Gongol – Světlík, Kolář, Uherek, Bortlíček – Březina,Hlaváč,Causidis
2.poločas: Tesarčík – Béla Lýsek, Dobiáš - Světlík, Uherek, Kolář, Skotnica - Somr, Hlaváč, Causidis                          Trenér : Martin Blahuta

Ve druhém kole poháru jsme jednoznačně přehráli druhý celek OP Metylovice a ve finále si zahrajeme proti Tošanovicím ( hraje se na dvě utkání ). Sice skóre utkání otevřeli svěřenci trenéra Uherka už v 8.minutě Janíčkem, ale hvězda utkání Michal Hlaváč už za tři minuty srovnal po geniální přihrávce stopéra L.Klesniaka.Až ve 44.minutě se znovu prosazuje Hlaváč, po skvěle zahraném trestném kopu 1:2 a tak končí i první poločas zbytečně tvrdého utkání.
       Realizační tým Dobratic Blahuta – B.Causidis poslal do druhého poločasu 5 čerstvých hráčů ( Béla,Lýsek,Skotnica,Dobiáš,Somr ) a hned po rychle zahraném autu Hlaváče zvyšuje Somr ve 48.minutě na 1:3! V 51.minutě jediný neúspěšně zahraný trestňák Hlaváče končí v náručí domácího brankáře. Ovšem v 59.minutě by Hlaváčův gól opět z trestného kopu mohl kandidovat ve světových anketách o gól roku 1:4! Jak už to v posledních utkáních bývá, obrana si vybírá slabší chvilku a zkušený Karel Hradil snižuje hlavou na 2:4. V 75.minutě je to už 2:5, kdy po akci Hlaváč – Kolář se podruhé prosazuje Somr. Naši hráči jsou dál hladoví po gólech a ten poslední přichází v 89.minutě a jeho autorem je Skotnica po skvělé přihrávce Somra. Naše série vítězství ( 2 pohár + 3 mistrák ) při skóre 20:7 je tak výbornou vizitkou této party, ze které dnes vyčníval Michal Hlaváč !
Martin Blahuta: „ Cíl postoupit jsme splnili a úkol z průběhu utkání se nezranit, naštěstí taky vyšel, i když některé zákroky domácích hráčů byly za hranicí fér hry.Těší mě, že chceme dát branky i za rozhodnutého stavu a vybrat teď sestavu na Hrabovou bude těžký oříšek. Snad vybereme tu vítěznou i v Hrabové !"

Z WEBU OBCE ( KAREL MOŠKOŘ ) ....  FOTOGALERIE ....
ROZHOVOR S MICHALEMHLAVÁČEM .... A S BORISEM CAUSIDISEM ....

2. kolo - 23.09.2015 16:00

23.09.2015 16:00 3 Oldřichovice X 2 Tošanovice 0 : 1 Oldřichovice   zápis uzavřen delegace
23.09.2015 16:00 5 Metylovice X 8 Dobratice 2 : 6 Metylovice   zápis uzavřen delegace