2.ZÁPAS FINÁLE OFS F-M DOBRATICE : FK STAŘÍČ 9:0 ( 3:0)

02.05.2019 09:50

STŘEDA 1.5.2019 17:00

                     ODVETA FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU
                       DOBRATICE : FK STAŘÍČ 9:0 ( 3:0 )

Branky  :    Pařenica 3, Causidis 3, Vrábel, Hlaváč, Skotnica po jedné
        
Rozhodčí :  Krpel – Petroš, Němec
Diváci : 88
 Smetana – Petroš, Blahuta ( 12. Kautský), Malý,Jurek – L.Baran, Musálek, Mudra ( 64.Sedlák),Trčka ( 46.Bigas Hynek ) – Kaulinec, Říha  HRAJÍCÍ TRENÉR : Martin Blahuta

                               Odveta finále poháru ( první zápas vyhrály Dobratice ve Staříči 4:3 ....) se odehrála 1.5 v 17:00, termín utkání bylo STK OFS F-M oznámeno 25.4.ve 13:19 . Jelikož termín už se nepodařilo díky vstřícnosti OFS změnit,tak jsme jeli na FINÁLE do Dobratic bez 11 hráčů z kádru ...., z toho 7 ze základní sestavy. „ to nejsou výmluvy, to jsou fakta a potom co jsme udělali OFS F-M v loňském působení v poháru výbornou reklamu …. jsme si tento přístup OFS F-M snad ani nezasloužili“ konstatoval v tomto zápase hrající trenér Blahuta.
                                   Domácí šetřili v tomto zápase své opory, Causidise a Šiguta a náš tým ve slepené sestavě byl v první půli důstojným soupeřem, Kaulinec a spol. si dokonce vytvořil tři brankové příležitosti, ale ty jsme neproměnili a naopak, Dobratice po 2 brankách Pařenici a jedné Hlaváče vedly v poločase 3:0.
                                Ve druhém poločase jsme dál drželi krok až do 60 minuty, ale potom kvalitní soupeř sázel jeden gól za druhým, brankostoj se zastavil až za stavu 9:0 závěrečným hvizdem rozhodčího Krpela,pohár pro zasloženého vítěze se ale nepředával, utkání se odehrálo bez zájmu funkcionářů OFS F-M. Dobratice tak budou bojovat o finále krajského poháru 15.5. s vítězem okresu Karviná. Nás čeká v sobotu Bukovec.
Martin Blahuta: „ Byl jsem za první poločas na kluky hrdý, při troše štěstí jsme mohli vstřelit i nějakou branku, druhá půle už byla jen o tom nedostat hodně branek, ale když to tak pánové nahoře chtěli, tak to tak je. Víc bych to nekomentoval, nechtěl bych se ocitnout na DK. Dobraticím, přeji, ať se jim podaří dostat do předkola MOL Cupu, my jsme k tomu měli loni blízko!“
    
FOTOGALERIE KARLA MOŠKOŘE ....

                POSLEDNÍ POHÁROVÉ BITVY FK STAŘÍČ

VĚŘŇOVICE .... OLDŘIŠOV .... BRUŠPERK .... DOBRATICE ....

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode