Branky:   21. Jukl ( Trčka)                      1:0
               57. Jukl ( Kaulinec )                2:0

Smetana – Krpec, Kocich, Malý, Burda – Jukl, Vandas,Musálek,Trčka – Kaulinec, Říha
Střídání : 44. Malý – Jurek    64. Říha – Strakoš    77. Kocich – Kolář
               78. Krpec - Morys
 Trenér : Martin Blahuta

Po vítězství nad Baškou 4:0 a po porážce Kozlovic v Hrádku 3:2 máme dál teoretickou naději na postup do 1.B. třídy. O vítězi OP rozhodne nedělní kolo v němž Kozlovice hostí Bukovec, Lískovec se střetne doma s Pískem a náš tým přivítá Nebory.
                       Jaro zastihlo Bašku v dobré formě, před tímto zápasem získali svěřenci trenéra Šponiara 18 bodů, náš tým ještě o jeden více a tak stovka diváků očekávala zajímavý zápas, ale k vidění toho příliš nebylo. Až ve 21.minutě zakroutil Trčka z rohu míč na hlavu Jukla a FKS vede 1:0. Ve 36.minutě se nešťastně zranil veterán Michal Pokluda , nic víc se už jinak neudálo.
                      Druhý poločas byl už o něčem jiném, oba týmy si vypracovaly řadu šancí, v 51.minutě ještě nemířil z voleje přesně Kaulinec, ale po té už nám to začalo padat, 57.minuta Jukl 2:0. 61. Kaulinec 3:0 a 64. Musálek 4:0. Hosté se nezmohli ani na čestný úspěch, jednak jim stál v cestě opět skvělý Smetana v naší brance a jednak v koncovce byli Quitt a spol. bezzubí. Do kráčeli jsme tak celkem lehce ke čtrnáctému vítězství v této sezóně ...., ale fotbal moc krásy nepobral.
Martin Blahuta: „ Zasloužené vítězství po výkonu, který mohl být určitě lepší. “