ÚTERÝ 22.7. 2014 17:00 Stovky

MFK F-M : PROSTĚJOV 0:2 ( 0:2 )

Branky:         25. Koudelka      0:1
                     34. Uvíra vlastní 0:2
1.poločas : Prepsl - Ilko,Literák,Uvíra,Švrček - Talián,Vašenda,Zapalač,Hykel - Matúš.Kovařík
2.poločas : Mihálek -Ďuriška,Cigánek,Coufal,Silveira - Šigut,Žídek,Ďurica,Pribula - Gavlák,Soukup

V generálce na pohárové utkání v Brumově nasadil trenér Goffa ve Stovkách dvě jedenáctky,které bohužel nestačily na ambiciózní třetiligový Prostějov . Natěšení diváci viděli v úvodu utkání opatrnou hru a tak až v 19.minutě hostující Punčochář trefil branku,ale Prepsl neměl s jeho střelou problémy. Ve 23.minutě prostějovský Koudelka překonal Prepsla a hosté vedou 0:1. Ve 25.minutě po jedné z mnoha našich standartek navrátilec z polského testu Zapalač našel hlavu Literáka,ale ten přestřeluje branku Bureše . Na standartky v Prostějově mají exsparťana Zelenku,jeho nastřelený centr před lipinskou svatyni řeší Prepsl. Šanci se znova ukázat dostal Hykel,ale jeho dalekonosná střela končí vysoko nad. Konečně se prosazujeme po kopu z rohu,ale bohužel je to branka vlastní a jeho autorem je Uvíra po rohu Langera. Ve 36.minutě to už mohlo být 0:3,ale Šteigl z dobré příležitosti míří nad – okénka v naší obraně jsou překvapivé a varující ! Poločas končí zaslouženým vedením Zelenky a spol v poměru 0:2 !
Útočná smršť ve druhém poločase v našem podání branku nepřinesl . A přitom šancí,rohů a standartek jsme měli „neúrekom“ ! Gavlák,Pribula,Šigut,Soukup,Ďurica i krajní beci Silveira s Ďuriškou stříleli,centovali ,ale náhradní brankář Kofroň měl bránu zavřenou a neotevřel ji ani v 71.minutě,kdy Ďurica neproměnil penaltu za faul na Gavláka ! Po nepříliš povedeném utkání ikdyž vítězném v Liptovském Mikuláši přichází trochu rozčarování,ale do mistráku ještě schází 10 dní a tak věřme ve zlepšení ! To už může přijít v sobotu v Poháru České pošty v Brumově !