25. Vrtný ( Kusý )                      3:1
                54. Kusý ( Lesniak )                   5:1
                77. Vrtný ( Huška )                    6:1

Rozhodčí :   Krpel – Z.Mudra, Malinovský

Smolík  -  Galásek , Musil, R.Merta, J.Merta -  Burda,  Lesniak, Huška, Skalický –Vrtný, Honěk
                    54. Lesniak – Habrnal
                    56. Burda – Király
                    64. Galásek – Farský
                    68. Skalický - Poledník

Palkovický hlasatel Zdeněk Špaček alias Bizi měl na utkání trestuhodné desetiminutové zpoždění a propásl dvě branky. Ta první na 1:0 padla už ve čtvrté minutě z kopačky Hušky, který se pohotově dostal k odraženému míči před brankářem Šokalou. A Huška měl prsty i u druhé branky, po faulu na Honzu se kopala penalta a tu bezpečně proměňuje „ženáč“ Honěk 2:0. V 11.minutě vychytal Smolík útočníka hostů, a potvrdil formu před zraněním. Zbytečně inkasovaná branka od vojkovického Holka ze dvacáté minuty mohla zadělat na drama v prvním poločase, ale Vrtný dvěma brankami zvýšil na poločasových 4:1 a to ještě se v dobrých příležitostech objevili Skalický, R.Merta a Burda. Rozdíl tří branek je pro hosty ještě milosrdný, i když i svěřenci trenéra Sluštíka ( trénuje i mládež ve Valašském Meziříčí ! ) nepředvedli vůbec špatný výkon.
                                      Ve druhém poločase chtěl  trenér Blahuta dát si zahrát zbytku kádru a tak se na hřiště postupně dostali Habrnal, Király, Farský a Poledník. Poslední dotek z míčem v tomto utkání zaznamenal Lesniak ( po té odcházel za bouřlivého potlesku diváků ) při gólové přihrávce na Kusého a v 54.minutě tak svítí na ukazateli skóre stav 5:1.Jarní ostrostřelec Vrtný zvyšuje v 77.minutě už na 6:1 a na konečných 6:2 upravuje hostující Majer. O nejkrásnější gól v utkání, možná i v sezóně, nás připravil sporným verdiktem rozhodčí Krpel, ten posoudil gólovou hlavičku Kusého po nejlepší akci v kariéře Poledníka jako faul a ovace diváků tak byly předčasné - škoda byla by to hezká tečka dalšího galapředstavení Palkovic .V posledním domácím utkání tak jako loni padlo 8 branek ( 2015/16 Janovice 8:0 .... ) a po šestém vítězství v řadě a ze ziskem 50 bodů jsme stále jen čtvrtí, neuvěřitelné. Postup si v tomto kole zajistily Hukvaldy a o sestupujících se rozhodne v posledním kole. A náš tým bude u toho, v sobotu 17.6. v 10:00 můžeme poslat Písek do OS a nebo i zisk 23 bodů bude Písku stačit k záchraně? Loni se sestupovalo ze 32 body ( Lískovec )!
Martin Blahuta: „ Naše vítězná série je podložena kvalitní hrou celého týmu, byly v zápase i hluché pasáže, ale dát v posledních dvou domácích zápasech 11 branek je užasné a na to špatné se rychle zapomene. Jak by řekl Pepík Hnátek, mužstvo dozrálo a příští rok chceme postoupit do kraje, já to vidím podobně! Do Písku jedeme vyhrát, musíme proto udělat maximum, ziskem 30 bodů bychom v jarní tabulce skončili na druhém místě a to je motivace."

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU A Z VAJEČINY ( ta se letos povedla ) .... !