FOTOGALERIE ....

Branky :   41.                                   1:0

51. Honěk ( Huška )           1:1

73. Kusý                            2:1

Huška Jakub  – Závodný,Lesniák ( 60. L.Vyvial ),R.Merta,Galásek – Kusý,Huška,J.Merta ,  (46.T.Vyvial  ) – Skurka,Honěk,Habrnal                                          Trenér : Martin Blahuta

Druhá dvouletá mise trenéra Blahuty je u konce, jak to začalo tak to i končí – vítězstvím 2:1 (  v Tošanovicích a nyní v Návsí ) ! Tady je čtyřletá bilance trenéra Martina Blahuty :

2005/06  OS  1. Místo  26  22  2   2    112 : 28    68   POSTUP DO OP !

2006/07  OP  8. Místo  26   8  3  15     47 :  61   27

2010/11  OP  2. Místo  26  17 7   2       67 : 33    58     - 20 x bez porážky !

2011/12  OP 10. Místo 26  10 2  14      44 : 60    32

CELKOVÁ BILANCE : 104  57  14  33   270 : 182   185

A nyní už k samotnému zápasu – trenérovi chyběli z různých, většinou nepochopitelných důvodů tito hráči : Brantal,Musil,Poledník,Slípek a Smolík a když k tomu přičteme , že většina hráčů byla po svatbě Romana Merty pod vlivem :) je zázrak ,že se podařilo trenérovi vykouzlit vítěznou sestavu :) ! V úmorném vedru na malé umělce jsme měli od úvodních minut navrch , ale geniální přihrávky Hušky Habrnal a Skurka trestuhodně nevyužili a samotný Huška své 2 dobré příležitosti  taky zazdil a pravidlo nedáš dostaneš bylo ve 41. minutě potvrzeno – Návsí se nezaslouženě ujímá vedení 1:0 a tak končí i první poločas ! V kabině je naposledy dusno, ale ne díky trenérovi, ale opravdu je hic :) ! Odhodlání hráčů dát trenérovi dárek k sobotním narozeninám ( 16.6. – 43 ! ) v podobě vítězství je , ale veliká a útočník Honěk opět po skvělé přihrávce Hušky je začíná naplňovat už v 51. minutě , kdy předvedl akci : A – LA MESSI – jeho blafák je opravdu skvělý a u Petra šokující ! Opět početná skupina palkovických fandů žene naše alkoholem unavené hráče za vítězstvím a to díky nevídané střele Dana Kusého ze 73. minuty je dokonáno – vítězíme a obsazujeme 10 flek v OP, no loni bylo líp !

Po utkání přichází do kabiny předseda klubu Pepa Bílek a loučí se s trenérem a oznamuje hráčům jméno nového palkovického lodivoda – JURAJ WIEDRMANN !

Martin Blahuta : „ Za toto vítězství jsem nesmírně šťastný ! Musím se v létě porvat o místo v sestavě, protože si nedokážu představit, že už nebudu součásti tohoto kolektivu, který mě sice často s…..,ale který mám opravdu rád ! Raději stačí, ….. !