Smetana – Jurek, Jukl, Kocich, Michna – Musálek, Vandas, Strakoš, Trčka – L.Baran , Quitt
                  54. Michna – O.Baran
                  57. Quitt – Malý
                  73. Trčka – Růžička
                  84.L.Baran - Říha       Trenér : Martin Blahuta

Už po vítězném utkání s Pískem bylo jasné, že tým FKS bude i v příští sezóně hrát OP, ale už jen ve dvanácti účastnících ( Hukvaldy, Lískovec, Mosty, Nošovice, Palkovice, Hrádek, Baška, Metylovice, FKS , Kozlovice, Nebory a Písek ). Ale tento tým, který v týdnu zaznamenal pro náš okres málem historický úspěch , chtěl zakončit úspěšné jaro čtvtým vítězstvím v řadě, ale to se nakonec nepovedlo a tak celkově tým trenéra Wiedrmanna ( do 21.kola ) a Blahuty obsadil poslední nesestupové místo a to 11., do pralesa tak sestupují týmy Návsí,Vojkovic a Bukovce.
                S pohárové sestavy vypadli Krpec ( hrál za dorost ) a Pešek ( zraněn ), dále chyběl střelec Kaulinec ( práce ), přesto úvod utkání patřil FKS. Do tří šancí se postupně dostali Strakoš, L.Baran a Quitt, ale skóre se měnilo až v 11.minutě, to dvorní nahrávač týmu Vandas naservíroval míč pro Lukáše Barana a Staříč vedl 0:1. Nic nenasvědčovalo, že dojde v utkání k totálnímu selhání většiny hráčů. Jenže Hota ve dvacátá druhé minutě srovnal a Očadlík gólem v nastaveném čase prvního poločasu otočil skóre utkání.
                Poločasovou přestávku využil trenér Blahuta k důraznému pohovoru, změně v sestavě, kdy Strakoše vystřídal Hradil a rovněž se měnilo rozestavení na 4-3-3. A výsledek v 51.minutě Hota zvyšuje na 3:1!!! Z pohárové bitvy vyčerpané hráče Michnu a Quitta, nahrazují O.Baran a Malý, neproměňujeme tutovky Musálkem, Hradilem  a L.Baranem, a přichází trest v podobě čtvrté branky Nebor z kopačky Očadlíka. Po hře vabank můžeme být nakonec rádi, že jsme už ve zbytku utkání neinkasovali, Smetana předvedl několik skvělých zákroků a společně s Vandasem byli jedinými hráči FKS, kteří snesou přísnější měřítko.
               Porážka znehodnotila podařený závěr jara a místo možného osmého místa je tady nelichotivé jedenácté místo, malou útěchou je pohled do zápisu z utkání, do kterého se někteří hráči ani nedostali.
Martin Blahuta: „ Jsem po středě hodně zklamaný a více bych to nechtěl komentovat!“

FOTOGALERIE ....  ČLÁNKY OD 22.KOLA ....