Branky:    31. Kaulinec    ( Sluštík)    1:0

Vavříček  – Sluštík, Malý, Krpec, Michna – Burda, Jukl, Strakoš, Trčka  – Kaulinec, Musálek
Střídání : 46. Michna – Musil        74.Sluštík - Kocich    81.Strakoš – Říha
               87. Trčka – Kautský
Trenér : Martin Blahuta

Po kruté porážce v minulém kole od Horní Suché v poměru 1:4, jsme doma přivítali tým Interu  Petrovice, který byl v úvodních kolech stoprocentní a dokonce ještě neinkasoval. V našem týmu nastala řada změn, chyběli zranění Vegh a L.Baran a k dispozici už byli Trčka, Strakoš a Kocich, a do branky se postavil Vavříček. I rozestavení trenér Blahuta změnil na 4 – 4 – 2.
                     V první šanci se ocitli hosté už ve 2.minutě, ale „trma –vrma“ před Vavříčkem nebyla naštěstí dotažena do gólového konce. Opatrně hrající domácí se do první šance dostali ve 14.minutě, ale střela Musálka nebyla přesná. Ve 28.minutě krásný křižný míč Michny nezužitkoval Kaulinec. Ale ve 31.minutě to už přišlo, „hokejista Kopřivnice“ Sluštík předvedl úžasný slalom, předložil míč Kaulincovi a ten si věděl rady 1:0. A netrvalo ani 60 sekund, když Musálkovou akci zakončuje do prázdné brány znovu Kaulinec 2:0. Do poločasové přestávky jdeme s nadějným výsledkem 2:0
                    A druhý poločas už začínáme bez Michny, kterého nahrazuje univerzál Musil, který se posunuje na hrot, do zálohy se stahuje Musálek a Burda plní funkci levého beka. V 62.minutě čaruje na brankové čáře Vavříček, o minutu střílí Kaulinec z dálky nad. A přichází druhá dvouminutovka našeho kanonýra Kaulince. Šedesátásedmá minuta a po rohu Strakoše, Kaulinec hlavou zvyšuje už na 3:0. A pouze stovka diváků aplauduje znovu Kaulincovi, když kolmou akci Musálka proměňuje Lukáš lobem ve čtvrtý gól v síti Sztefka. Potupného bůra mohl zasadit hostům Musil, ale ten svůj samostatný nájezd prováhal. V 80.minutě  chyboval jinak skvělý Malý a Vavříček přišel o čisté konto 4:1. Závěr jsme už takticky zvládli a po výsledku 4:1 se posunujeme po třetím kole na čtvrté místo tabulky a v neděli 1.9. zajíždíme do Nýdku, který má bodů devět.
Martin Blahuta: „Po týdnu, kdy jsem ztrácel i díky …. chuť do fotbalu je vítězství tak trochu úlevou. Víc to tentokrát komentovat nebudu! “