3.KOLO BYSTŘICE : TJ DOBRATICE 1:0 ( 1:0 )

Rozhodčí : Jantoš Pavol - Bednář Marcel , Sivera Jan
ČK : 57. Buryán – 60.Dobiáš
Divácí : 150 ( z toho 80 !!!! z Dobratic )
TJ Dobratice : Tesarčík -  Gongol ( 46.Světlík ), Lýsek, Dobiáš – Béla, Uherek, Kolář ( 73.Březina ) , Skotnica – Somr ( 87.Bortlíček ), Causidis ,Hlaváč                                                                      Trenér: Martin Blahuta

Bohužel realizační tým Dobratic Blahuta-Causidis nemohl nasadit vítěznou sestavu z Datyně, protože chyběl zasnubující se Lukáš Klesnik a zraněný Škola. Rozestavění zůstalo ale stejné 3 – 4 – 3 a úvod utkání patřil Dobraticím. Ve 3.minutě jsme kopali roh a odražený míč poslal Somr pouze do ochranné sítě. I druhý útočník Hlaváč se v 5.minutě zastřeloval, ale ani on netrefil zařízení. A třetí útočník Causidis posadil míč ze standartky na hlavu Gongola a jen centimetry nás dělily od úvodní branky v důležitém utkání. Aktivita byla na naší straně, ale ani Béla z dobré pozice nezužitkoval  přihrávku Skotnicy. Ve 20.minutě však zkušený 42-letý Noga potrestal naši špatnou ofsajdovou past (vzadu zůstal nepochopitelně Béla) a domácí šťastně vedou 1:0. Ve 25.minutě to mohlo být ke zděšení našich příznivců už 2:0, ale Klár z gólové příležitosti netrefuje branku Tesarčíka. Ve 28.minutě prosvištěl po levé straně Causidis, zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Koláře, ale ten na spáleném a nerovném hřišti střílí mimo tyče! Ve 32.minutě mohl Kolář znovu srovnat skóre, ale jeho standartka byla zahrána velice špatně a brankář Galusík.si s ní lehce poradil. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro svěřence Radomíra Šuláka (s našim trenérem hráli spolu na vojně v RH Místek).
        Do druhé půle už nenastoupil Gongol, kterého nahradil Světlík. Úvod druhé půle nepatřil ani hostům ani domácím, slovo si vzal rozhodčí Jantoš, který naděloval jednu kartu za druhou a dokonce se dvakrát červenalo. V 57.minutě Buryán se vykartoval jako první, jenže naše přesilovka trvala pouhé 3 minuty než se nechal zbytečně vyloučit maturant Dobiáš. V 61.minutě trestňák Hlaváče jen lízl síť nad břevnem. V 68.minutě nás od pohromy zachránil Skotnica, který gólovou střelu vyhlavičkoval na roh. V 70.minutě dlouhá „bekovka“ Tesarčíka ( Bystřice reklamovala ofsajd ?! ) našla překvapeného Causidise a ten zbrkle pálí jen do boční sítě! V závěru utkání nás držel při životě skvělý brankář Tesarčík, který famózně zlikvidoval dvě superšance Bystřice. Krásný fotbalový moment byl k vidění v 83.minutě, to Hlaváč snad ze čtyřiceti metrů halfvolejem málem nachytal brankáře Bystřice. V nastaveném čase střídající Bortlíček přichystal šanci pro Causidise, ale tomu chybělo potřebné štěstíčko, aby utkání došlo ke spravedlivé remíze. Bystřice už hru rozkouskovala a přežila i tři rohové kopy v 96.minutě a připisuje si tak už devátý bod v 1.A.třídě, to my máme pouhé tři a patří nám až desátý flek po třech kolech! Zlepšit naše nelichotivé postavení máme už v sobotu, ale čeká nás neoblíbený soupeř z Veřovic, který nám v loňské sezóně nadělil 2x trojku!

Martin Blahuta :“ Naše hra měla výborné parametry jen v úvodu první půle, ale když jsme inkasovali po zbytečném zaváhání Bély soupeř se zlepšil a byl dlouhé minuty lepším týmem. Přesto jsme mohli a měli vyrovnat, ale to bychom museli šance proměňovat a od takového střelce jako je Marián se to prostě očekává, útočníci dnes zklamali! Z našeho týmu byl nejlepší brankář Tesarčík! Proti Veřovicím musíme stopro bodovat, nerad bych s tímto kolektivem hrál jen o záchranu!

FOTOGALERIE 1 .... FOTOGALERIE 2 ....
Z WEBU OBCE .... Z DENÍKU .... WEBY 1.A. TŘÍDY ....

3. kolo30.08.2015 17:00

29.08.2015 17:00 10 Veřovice X 8 Dolní Datyně 3 : 2 Ženklava   zápis uzavřen delegace
29.08.2015 17:00 11 Stonava X 7 Vratimov 3 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
29.08.2015 17:00 12 Dolní Lutyně X 6 Čeladná 1 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
29.08.2015 17:00 13 Hrabová X 5 Staré Město 0 : 5 tráva   zápis uzavřen delegace
29.08.2015 17:00 2 Brušperk X 3 Petřvald n. M. 6 : 2 Tráva   zápis uzavřen delegace
30.08.2015 17:00 1 B. Albrechtice X 4 Sedliště 3 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
30.08.2015 17:00 14 Bystřice X 9 Dobratice 1 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace