3. kolo Hukvaldy : Palkovice 1:2 ( 0:1 )

Hukvaldy : Palkovice 1:2 ( 0:1 )
Branky : 13. Kaulinec ( odražený míč ) 0:1
57.Kusý ( Huška ) 0:2
81. penalta 1:2
Palkovice : Smolík - Biolek ( 83. Honěk ), Galásek,Minarčík,závodný - Skalický,Huška,Lesniák,Poledník ( 50. Kusý ) - Kaulinec ( 87.Guzsi ), Musil
Trenér Martin Blahuta
Palkovice předvedly na Hukvaldech zodpovědný výkon a zaslouženě si vezou 3 cenné body, které je udržely na 1. příčce tabulky.Už ve 13. minutě udeřil kanonýr Kaulinec. Ve 29. minutě předvedl Skalický akci z moderního fotbalu, předložil Kaulincovi tutovku ale střelec 7 branek ze 3. kol Kaulinec trestuhodně selhal. Poločas tak skončil ke spokojenosti početné skupiny palkovických fandů 0:1 ! I hostující trenér přispěl ke kvalitnímu fotbalu výborným střídáním , když zcela vyčerpaného Poledníka vystřídal uzdravený Kusý, který po 7. minutách pobytu na hřišti zvýšil po rohovém kopu Hušky na 0:2 ! Snaživí domácí v 81. minutě zahrávali penaltu po sporném faulu Smolíka, snížili na 1:2 , ale takticky hrající hosté už vítězství udrželi !
Marin Blahuta : Jestliže můžeme v úvodních 2 kolech mluvit i o štěstí, dnes jsme vyhráli naprosto zaslouženě a všichni hráči zaslouží uznání za zodpovědný a poctivý výkon !