5. kolo Metylovice . Palkovice 1:3 ( 0:2 )

12.09.2010 17:17

Metylovice . Palkovice 1:3 ( 0:2 )

Branky : 1.Kaulinec ( Kusý ) 0:1

35.Minarčík ( trestný kop ) 0:2

64. Musil ( Kaulinec ) 0:3

82. Platoš 1:3

Rozhodčí : Zeman,Somr

Diváci : 107 z toho 52 z Palkovic !!!!

Metylovice : Valas - Němec,kopčák,Šimek,Smilovský - Král ( 38.Závodný ),Valas ml. (46.Platoš )Kulhánek- Bražina,Halata,Rybka

Trenér : Tvrdý

Palkovice : Smolík - Honěk ( 46. Závodný ),Galásek,Minarčík - Kusý,Lesniák,Huška,J.Merta-Kaulinec( 83.Habrnal ),Musil,Guzsi ( 64. Poledník )

Trenér. Martin Blahuta

Neuvěřitelný začátek střetnutí : už v 9 sekundě po ose Huška,Lesniák,Musil,Kusý Kaulinec svou 9- vátou brankou v OP otevírá skore 0:1 ! Palkovice opět předvedly zodpovědný výkon, přestože to byl jen odvar z galapředstavení z utkání proti Frýdlantu B, tak posila z Frýdlantu Minarčík zvýšil ve 35. minutě z trestného kopu na 0:2, ale brankář Valas se musel červenat ! V závěru poločasu se nešťastně zranil Honěk ( přetržené kolenní vazy ) a tak to byl jedinný stín palkovické pohádky ! V poločase jsem byl hrubě nespokojen a dal jsem to hráčům na jevo a ti v 64. minutě po přituknutí Kaulince Musilem zvýšili na 0:3 konstatoval trener hostů !Naději do řad trenéra Tvrdého vznesl střídající Platoš , ale to běžela už 82. minuta ! Palkovice tak i po třetí na podzim zvítězily venku a pouze Dobratice tak drží krok s lídrem soutěže !

Martin Blahuta : Bohužel se nám ani v pátém zápase nepodařilo udržet čisté konto pro strůjce našich úspěchů brankáře Smolíka ! Naše ofenziva je však výborná a zaslouženě tak kralujeme OP. Teď nás čekají 2 utkání doma a věřím že nasadíme k trháku !