88. Causidis ( Hlaváč )       1:5
Rozhodčí : Podracký Pavel - Kubáček Vojtěch , Potiorek Aleš
Diváci : 250 ( z toho 45 skvělých fandů z Dobratic !!! )
Dobratice : Tesarčík – Béla, Lýsek, Gongol P - L.Klesniák, ( 35.Dobiáš ), Uherek ( 82.Světlík ), Škola ( 77.Březina ), Skotnica ( 88.I.Klesniák ) –.Somr, Hlaváč, Causidis        Trenér: Martin Blahuta

Na tento zápas se v Dobraticích bude dlouho vzpomínat, po další spanilé ofenzivní smršti jsme nadělili jednomu z favoritů ( podle předsezonních Stonavských   prohlášení ) 1.A. třídy  Stonavě na jeho hřišti ( to se hřištěm snad nedá ani nazvat ) rukavici a dál stoupáme tabulkou ! Trenér Blahuta řešil před zápasem jediný otazník ve vítězné sestavě s Veřovicemi a to kým nahradit zraněného Bortlíčka. Rozhodl se pro L.Klesniáka a ten se mu odvděčil už v 6.minutě brankou na 0:1 po přihrávce Causidise. V 18.minutě se dobratičtí fandové radují už podruhé, Somr si ze zadáku Stonavy udělal slalomové tyčky a zpětnou přihrávkou uvolnil Školu  a ten zvyšuje na 0:2.A najednou byli na hřišti místo bojovníku z Dobratic mistři světa a Stonava zaslouženě trestá naše uspokojení   brankou Šustra ze 30.minuty 1:2. Naše pravá strana hoří a hasit jí přichází ve 35.minutě Dobiáš, který nahrazuje střelce úvodní  branky L.Klesniáka . Poločas tak končí vedením Dobratic v poměru 1:2, ale přesto probíhá v kabině mytí hlav!
      A zřejmě to pomohlo a už po 43.sekundách druhé půle kapitán Causidis asistuje u branky Somra 1:3! V 56.minutě domácí trefují břevno,ale je to jen z ofsajdové pozice.Opět velmi dobře hrající Béla v 62.podporuje útok,ale jeho jedovka těsně míjí branku Stonavy. V 66 a 68.minutě se do střelecké listiny mohl zapsat i Hlaváč,ale netrefuje ani jednou zařízení! Domácí neunášejí bezmoc z jednoznačného průběhu a v 69.minutě a 74.minutě se před nimi dvakrát červenalo ( Graňák,Juroszek ) a Dobratice to dvakrát trestají v 78.minutě Dobiášem ( asistuje prvním dotykem s míčem střídající Březina ) 1:4 a v 88.minutě Causidisem na konečných 1:5 ! Fantastičtí diváci Dobratic tak po závěrečném hvizdu rozhodčího Podrackého už v čase 88:34 právem děkují a aplaudují našim borcům,kteří se už posunují na pátý flek 1.A. třídy ! A nemusí zůstat jen u tohoto zatím lichotivého postavení, ale v dalším kole nesmíme podcenit Dolní Lutyni, která dnes prohrála doma s Dolní Datyní 0:4, ale to realizační tým Blahuta – Causidis – Ševčík určitě nedopustí!
Martin Blahuta: „ Můžu být po dvou posledních zápasech, kdy jsme získali proti kvalitním soupeřům 6 bodů při skóre 8:1, nespokojen? Určitě ne! Je to všechno o tom, že trénujeme téměř vždy kompletní a naplno a výsledky se právem dostavují! Fanoušci nám vytvářejí takovou atmosféru, že mě s ní až mrazí a společně si to užíváme a snad nám to vydrží co nejdéle! „

FOTOGALERIE + VIDEA .... KÁDR TJ DOBRATICE .... A KARTIČKY HRÁČŮ ....
Z WEBU OBCE ....

5. kolo       13.09.2015 16:00

12.09.2015 16:00 2 Brušperk X 5 Staré Město 2 : 1 Tráva   zápis uzavřen delegace
12.09.2015 16:00 11 Stonava X 9 Dobratice 1 : 5 tráva   zápis uzavřen delegace
12.09.2015 16:00 12 Dolní Lutyně X 8 Dolní Datyně 0 : 4 tráva   zápis uzavřen delegace
12.09.2015 16:00 13 Hrabová X 7 Vratimov 1 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
13.09.2015 16:00 1 B. Albrechtice X 6 Čeladná 4 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
13.09.2015 16:00 14 Bystřice X 10 Veřovice 2 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
13.09.2015 16:00 3 Petřvald n. M. X 4 Sedliště 3 : 1 Petřvald   zápis uzavřen delegace