7.KOLO 1.B. TICHÁ : HUKVALDY 2:2 ( 1:2 )

02.10.2017 19:03

NEDĚLE 1.10. 2017 15:30

                                  TICHÁ : HUKVALDY 2:2 ( 1:2 )
    
Branky:      3. Plichta  ( odražený míč )   0:1
                 9. Tomek ( Galus )                 0:2
                31. Fojtík ( penalta )              1:2
                67. Janáč                               2:2 
                                
Rozhodčí :  Janeček – Hrňa, Seidler ....
           
Kavka  –   Niemczyk, Vicher, Ermis, Mlčoch  -  Gold, Procházka, Volný, Plichta – Tomek, Galus
Střídání : 49. Gold – Hubeňák        75. Vicher – Velart
               83. Volný – Chamrád      85. Tomek - Válek    
    
                                   Po domácí porážce s Odrami trenér Blahuta trochu promíchal sestavou a s těžkým soupeřem jsme si připsali zasloužený bod. Už ve 3.minutě z pozice levého halfa se prosazuje Plichta a poprvé v sezóně tak Hukvaldy vedou 0:1. A v deváté  minutě už svítí na světelné tabuli stav 0:2, to rychlý brejk Galuse zakončuje mladíček Tomek. Přestože v utkání vedeme i po půlhodině 0:2, soupeř nás přišpendlil před naší bránu a tlak Tiché byl místy až drtivý, ale zásluhou dobře pracující obrany i defenzivních halfů ( Procházka, Volný ) jsme odolávali. Bohužel ve 31.minutě fauloval v pokutovém území Mlčoch a přísnou,ale asi zaslouženou penaltu  proměnil Fojtík 1:2. Hukvaldy už do poločasu neinkasovaly a tak nadějný výsledek jsme chtěli udržet i ve druhém poločase.
                                  Druhý poločas pro nás nezačal dobře, na nosítkách byl už ve 47.minutě odnesen Gold ( natržené vazy v kotníku a podzim v … ) a tak jsme to zase museli přeskupit, na hřiště přišel zkušený Hubeňák. V 52.minutě jsme šťastně přežili tutovku Tiché, po té jsme zahrozili i my po střelách Mlčocha a neúnavného Tomka, ale bez gólového efektu. V 67.minutě je srovnáno, po trmě – vrmě se prosazuje zřejmě syn trenéra Janáče , Tomáš Janáč 2:2. V 75.minutě odchází ze hřiště náš nejlepší hráč v tomto utkání Vicher , ale závěrečný nápor Tiché jsme už přežili a kdyby byl rozhodčí Janeček v 85.minutě pozornější, mohli jsme kopat penaltu  po zákroku brankáře Pikulíka na Tomka. Penalta se překvapivě nekopala a tak zbytečně vyhrocené a z obou stran tvrdé utkání ( na ŽK 1:5 !!! ) končí remízou 2:2 . Hukvaldy na půdě třetího týmu  tabulky ukončili sérii porážek. Teď nás ve středu čeká dohrávka v Mořkově, a bude nám chybět zraněný Gold a pracovně vytížení Procházka, Galus, Volný, Kavka a kdo ví, jak to stihnou ostatní, skvělá zákulisní taktika s termínem se Mořkovu vyplatila!
Martin Blahuta: „ Bod bereme, i když po vedení 0:2 jsme samozřejmě mysleli na body tři. Změny v sestavě se nám vyplatily, Vícher byl na liberu vynikající, ale i ostatní odehráli dobrý zápas. Z týmu Tiché nám dělal velké potíže Ondřej Švrček, ten byl asi nejlepší na hřišti,i když i náš Tomek podal výborný výkon. To, že se po zákroku právě na Tomka nepískala penalta, no to nebudu reagovat. A nebudu komentovat ani chování trenéra Janáče."

FOTOGALERIE ....

PODZIMNÍ VÝSLEDKY A PROGRAM ....

FOTBAL U NÁS ....

Z WEBU TICHÉ ....

SOUHRN KOLA ( NOVOVOJIČÍNSKÝ DENÍK ) ....

       

  

 


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode