Branky : 26. Kusý ( Lesniák ) 1:0
             90 + 4 Pyszko         1:1
Rozhodčí : Machala P., Chmiel J., Somr M.
Diváci : 50
Palkovice : Smolík - Závodný,Lesniák,Galásek - Skurka ( 46.T.Vyvial ),J.Merta,R.Merta,Brantal ( 75.Honěk ) - Kusý - Musil,Slípek (60. Habrnal )
Návsí : Cymorek - Bravý,Cienciala,Dorda,Pyszko ( 35.Jalowicza ) - Cieslar,Fazekaš,Pyszko M.,Jakus - Kantor,Chrascina trenér : Šimurda

Smolík : Návsí 1:1 i tak by se dalo nazvat utkání 7. kola OP. Famózní Smolík v domácí svatyni držel slabě hrající Palkovice nad vodou až do 94. minuty, kdy Pyszko zaslouženě vyrovnal.Návsí si vytvořilo do 9. minuty utkání 4 !!! gólovky, ale Smolík vychytal 2x Kantora a 2x Jakuse ! Domácí vystřelili na hostující svatyni až v 19. minutě Kusým. Neuvěřitelné se stalo skutkem , běží 26. minuta a kapitán Lesniák nachází ze standartní situace Kusého hlavu a domácí štastně vedou 1:0 i diky tomu , že Smolík ve 36. minutě opět předvedl fantastický zákrok po střele Jakuse.Pojistit domácí vedení mohl R.Merta, ale z dobré pozice minul, poločas tak skončil domácím vedením 1:0, ale to jen díky Smolíkovi !
Druhý poločas přece jen domácí začali lépe, Brantál nachází Kusého,ale ten hlavou míjí branku Cymorka. Ovšem to co chytl Smolík Fazekašovi v 50. minutě se nevidí ani v lize mistrů, dál tak Palkovice drží hubené vedení 1:0. V 70. minutě opět agilní Jakus napřahuje z 20 metrů, ale Smolík je nepřekonatelný !V 71. minutě se ocitá v šanci Habrnal a o 10 minut později R.Merta, ale stav 1:0 trvá. Vyrovnání má na kopačce v 89. minutě znova Jakus, ale čaroděj Smolík znova domácí podržel.Návsí sází na jednu kartu, do útočení se přidává i brankář Cymorek a Palkovice si nevědí rady, ale Kusý s Habrnalem podnikají smrtící brejk, Kusý místo zakončení nahrává Habrnalovi a ten spálil 3 body ! Rozhodčí Machala správně nastavuje 5 minut a v 94. minutě Pyszko trestá -1:1 a je konec utkání !
Martin Blahuta : " Nezopakovali jsme výkon proti Kozlovicím a aspoň za bod, ikdyž jsme vítězství ztratili až v závěru můžeme děkovat Smolíkovi ! Proč chyběl v sestavě Guzsi - bez komentáře !