9.KOLO BRUŠPERK : TJ DOBRATICE 2:2 ( 2:0 )

Branky : 21. Zajac                     1:0
              77. Hlaváč ( Skotnica ) 2:2

Rozhodčí : Kuchař Ondřej - Ochodek Jiří , Futerko Martin
Diváci : 140 ( z toho 48 z Dobratic )
Dobratice: Tesarčík – Béla, Lýsek, Škola ( 57. L.Klesniak ), Dobiáš  ( 46.Kolář ) – Světlík ( 80. Gongol ), Hlaváč, Uherek – Somr, Causidis, Skotnica                                                                                                                                                          trenér : Martin Blahuta

Tak v devátém kole 1.A.třídy stáli při svěřencích trenéra Martina Blahuty všichni svatí a bod pro Dobratice má cenu zlata a tak čtvrtá příčka je uhájena. Trenér Blahuta reagoval na remízu s Albrechticemi a porážku v poháru v Tošanovicích zněnami nejen v rozestavení, ale i změnami v sestavě. Změny se vyplatily a Causidis mohl už v deváté minutě měnit skóre, ale místo voleje volil náš kapitán zpracování a střelu a ta k brance nevedla. Ve 21.minutě se domácí po standartce ujímají brankou Zajace vedení, ale zkušený Lýsek na tom měl tečí velký podíl 1:0! Srovnáno mohlo být už ve 24.minutě , ale Hlaváčův roh do sítě nedopravil Škola. A Dobratice dál touží po vyrovnání ,ale postupně Hlaváč a Béla ( tyč ) marně dobývají branku Drobece. A v nastaveném čase Brušperk odskakuje znovu po standartce na dvě branky a Ogon zvyšuje na 2:0.
      V kabině je dusno, ostrá slova však nejsou vyslyšený a v 67.minutě mohlo být rozhodnuto! Ale čaroděj Tesarčík zneškodnil tři gólovky Brušperku a naděje na přijatelný výsledek trval i po regulérním gólu střídajícího Klesniaka, ale AR 1 Ochodek byl proti. Ovšem malý zázrak v podání Dobratic se přece jen konal, v 72. Minutě Lýsek vysunul Causidise a je to 2:1! V 74.minutě Hlaváčův trestňák vyrazil brankář Brušperku ke Causidisovi,ale ten nebyl na dorážku připraven. Třináct minut před koncem zápasu oslavenec Hlaváč centoval před brušperskou bránu a je z toho kuriózní branka a stav 2:2. A k dokonalému obratu mnoho nescházelo, ale postupně Gongol.Béla a Somr už do černého nemířili a remíza 2:2 je hlavně ztrátou pro Brušperk. Po dvou remízách v poměru 2:2 nás za týden čeká Petřvald.
Martin Blahuta :“ Nevím, jestli v trenérské kariéře jsem získal šťastnější bod než dnes. Ten bod získal hlavně brankář Tesarčík a já mu za něj děkuji! Už teď se těším doma na Petřvald a věřím v zisk tří bodů a v potvrzení naši pozice v horních patrech tabulky, jsme tam právem, ikdyž dnes jsme si nezasloužili bodovat a jen to potvrdilo, že soutěž je vyrovnaná !"

FOTOGALERIE .... ROZHOVOR S TRENÉREM .... WEB. DENÍKU ....

9. kolo - 10.10.2015 15:00

10.10.2015 15:00 13 Hrabová X 11 Stonava 2 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
10.10.2015 15:00 4 Sedliště X 7 Vratimov 4 : 3 tráva   zápis uzavřen delegace
10.10.2015 15:00 5 Staré Město X 6 Čeladná 1 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace
10.10.2015 15:00 2 Brušperk X 9 Dobratice 2 : 2 Tráva   zápis uzavřen delegace
11.10.2015 15:00 3 Petřvald n. M. X 8 Dolní Datyně 3 : 1 Petřvald   zápis uzavřen delegace
11.10.2015 15:00 1 B. Albrechtice X 10 Veřovice 2 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
11.10.2015 15:00 14 Bystřice X 12 Dolní Lutyně 2 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace