Rozhodčí : Švec,Šašinka,Patiorek
Diváci : 108
Palkovice : Smolík - T.Vyvial ( 76.Andrle ),R.Merta,Galásek - Musil,J.Merta,Lesniák,Guzsi - Habrnal ( 60. Skurka ),Kusý,Honěk (34.Brantal ) Trenér : M.Blahuta
Baška : Michálek - Podžorný,Konečný,Galuszka,Boháč - Bílek,Uherek,Bukovjan,Novák - Vegh,Vavrinec Střídali : Carbol,Hutník,Bugna Trenér : A.Uherek

V souboji dvou zklamaných celků z ročníku 2010/11 ( oba celky neúspěšně bojovaly o postup do 1.B třídy až do posledního kola - 2.PALKOVICE ,4.BAŠKA  )  se nakonec radoval tým A.Uherka ! Do poločasu to bylo na gólovky 2:6 ( Kusý 2 - Vegh 3,Vavrinec,Bukovjan,Podžorný ), ale skóre utkání se měnilo pouze ve 25. a 38. minutě zásluhou kanonýra Vegha ! Po třech šancích Bašky, které vychytal opět skvělý Smolík přišla ve 24. minutě stoprocentní tutovka Kusého, který si vylámal zuby na brankáři Michálkovi a z následného brejku kanonýr Vegh hlavou trestal 0:1! Vyrovnat mohl opět Kusý ve 36. minutě, ale nedal a Vegh o 2 minuty později znovu hlavou zvyšuje na 0:2 ! Bašťanskou pojistku  prvního poločasu mohl přidat bek Podžorný, ale Smolík byl znovu na místě !
Palkovice vstoupily do druhého dějství aktivně, jenomže Kusý v 51. minutě ani na potřetí nenachází recept na brankáře hostí Michálka ! Přicházejí další šance na obou stranách,ale do střelecké listiny se postupně nezapisují v 58. Vegh,v 67.Vavrinec,v 72. znova Vegh a drama v 80. minutě odmítá Kusý, ale to už je umění nedat.V 86. minutě pojistku odmítá hostující Hutník a branka Kusého v 88.minutě už přichází pozdě a tak stav 1:2 je asi spravedlivý ! Palkovice se čím dál víc přibližují úplnému dnu tabulky a je třeba bít na poplach, snad už v dalším kole v sousedních METYLOVICÍCH !
Arnošt Uherek : " Jak jsme mohli s takovýma " nýtama " bojovat až do konce o výsledek !
Martin Blahuta : " Raději se nebudu vyjadřovat k hodnocení trenéra Uherka, ano Baška vyhrála zaslouženě, protože oni zásluhou Vegha své šance využili a my ne ! Trápíme se, zahazujeme šance a to nás stojí cenné body, kterých máme opravdu málo ! Musíme je získat v příštím kole v Metylovicích, ale to jsme si říkali i dnes a .... !