Branky: 21. 1:0

35. z penalty 2:0

53. Lesniák ( trestný kop ) 2:1

65. Kusý ( Lesniák ) 2:2

Huška - Honěk,Blahuta,Patkaň - Kusý,Merta R.,Lesniák,Závodný - Huška - Andrle,Brantál

Střídali : Vyvialové a Skalický

Z různých důvodů chybělo v prvním utkání letošního roku z úzpěšného podzimního kádru 12 !!! hráčů :Smolík,Musil ,J.Merta,Minarčík ( návrat do Frýdlantu ),Guzsi, Poledník,Habrnal,Galásek,Kaulinec ( Staré Město ??? ),Biolek ( ukončení kariéry po vážném zranění ),Slípek a Marcińa. Když k tomu připočteme vyhlédnuté posily ( Szkandera,Kašajík,Klaner ), kteří taky nedorazili, je zázrak, že jsme vůbec sestavili tým na zápas frýdeckými mladíky !!!! Od úvodních minut byli domácí lepším týmem a do poločasu zaslouženě vedli 2:0. Ve druhé půli se Palkovice dostávaly více do hry a zásluhou Lesniáka z trestného kopu snížili na 2:1. Dobře hrající Kusý po přihrávce Lesniaka vyrovnal a vítěznou branku měli na kopačkách Brantál a Andrle, ale své šance nedali a i domácím chybělo štěstíčko, takže utkání skončilo remizou, ale vítězství by asi za předvedený výkon více slušelo domácím.

Martin Blahuta (hrající trenér): "Zápas měl být odměnou pro trénující hráče, ale hráli všichni, kteří přišli. Přístup některýcch hráčů k zimní přípravě je pro mě zklamáním, naopak hra středových hráčů Lesniaka, R.Merty a Hušky je potěšující. Dobrý zápas sehrál i Kusý, ostatní střídali lepší okamžiky s horšími, ale jsme teprve na začátku přípravy."