45.Radvany              1:3
             77.Paleček ( Janša ) 2:3
 Rozhodčí: Vojkovský – Pokluda, Bartek
 Diváci: 55.
Frýdek-Místek: Hill (46. Smolík) - Brezničan, Krivák, Jadroň, Molnár - Pastorek (71. Šafner), Farský (46. Janša), Garaj, Gamboš - Pape, Sokol (76. Paleček). Trenér: Karel Orel.
Opava: Godula (46. Hampel) – Vavřík (46. Pavelka), Macíček, Radványi (46. M. Zagol), Matěj Hrabina – Lavrovič, Kuznik (46. Galvas), Horka, Němec – Mrázek (46. P. Zagol), Kušner. Trenér: Jan Baránek.

Lipinská tradice, posezonní kemp, se uskutečnil i letos. V utkání na umělé trávě ve Stovkách si to rozdaly celky z FNL, které zkoušejí nové tváře. V našem celku se to jen hemžilo slovenskými možnými posilami, ale i nadějnými dorostenci z naší líhně. Hosté, kteří hráli přeci jen v silnější sestavě, se ujali vedení už ve 12. minutě brankou Kušnera (možná posila z SK Hranice) - 0:1. Ve 26. minutě to už bylo rozdílem dvou branek, když zaváhání naší obrany potrestal Lavrovič. Kontaktní branku jsme vsítili ve 38. minutě, a to hráčem Podbrezové Miroslavem Sokolem, kterého skvěle našel hráč Slovanu Bratislava Filip Molnár. Ještě do poločasu se radovali svěřenci trenéra Baránka - když odražený míč od Mrázka dopravil do prázdné branky Radványi - 1:3.
Do druhého poločasu nastoupil za naše barvy teprve patnáctiletý útočník Marek Janša a vedl si skvěle. Po jeho přihrávce se v 77. minutě prosadil kanonýr farmy Zbyněk Paleček - 2:3. Ten byl na hřišti sotva pár vteřin, když krátce předtím vystřídal střelce první naší branky. Dobrou práci s naší mládeží potvrdil ještě i další mladíček, šestnáctiletý záložník Šafner, který se na hřišti objevil v 70. minutě, když nahradil Miroslava Pastorka, který momentálně působí coby hráč Půchova v okresním přeboru v okrese Zlín. Výsledek 2:3 se už nezměnil a tak je totožný s tím z prvního kola FNL mezi těmito celky.