85. Kiša                            6:7
                88. Kozel                          7:7

Rozhodčí :  Ostřanský
Diváci :  38

1.poločas : Vavříček -  Malý,Kocich, Michna, Jukl – Musálek,Vandas, Trčka-  Quitt, Říha, Kaulinec
2.poločas : Vavříček - Morys,Vandas, Malý,Michna – Burda, Kocich, Řezáč – Kolář, Kaulinec, L.Baran
V 65.minutě ze hřiště : Malý, Michna, Kocich, Kaulinec nahradili je : Trčka, Jukl,Musálek,Quitt
Trenér : Martin Blahuta

Týden před prvním mistrákem sezóny 2018/19  ( sobota 18.8.15:00 doma NOŠOVICE ) jsme dolaďovali formu v Chlebovicích, které od léta trénuje Juraj Wiedrmann. Náš předseda Jiří Baran v týdnu řešil příchody a odchody z FKS. Právě do Chlebovic asi odchází Zátopek a O.Baran, opačným směrem přichází nadějný Krpec, který už v FKS působil v dorostu. Další ztráty před novou sezónou jsou Martin Pešek ( Vřesina ), Dalibor Strakoš ( dočasné ukončení kariéry),Hradil ( S.Bělá ) a možné příchody? Svobodník, Burda ( Palkovice ), Volný, Řezáč ( Hukvaldy ), ale jednání zatím nevypadají vůbec dobře. A ještě ve stavu zraněných je Michal Jurek .
                Utkání jak na houpačce, ve 22.minutě 0:3 a za 8 minut je srovnáno na 3:3.Do poločasu ještě Malý nepodařeným centrem překvapil brankáře Chlebovic a vrátil tak vedení na stranu FKS 3:4 a tak končí i poločas bláznivého utkání.
    Do druhé půle nastoupilo 5 čerstvých hráčů Staříče ( Burda, Morys, Řezáč, Kolář a L.Baran ) a skóre se měnilo po brankách Baranů, stařičský Lukáš zvyšuje v 72.minutě na 3:5 a o dvě minuty později chlebovický Ondra snižuje na 4:5. A branky padají dál, Quitt 4:6, Burda famózní střelou zvyšuje na 4:7. Jenže Chlebovice to nezabalili, v posledních 8 minutách utkání vstřelili 3 branky a srovnali stav na neuvěřitelných 7:7. Před generálka se hrubě hráčům Staříče nevydařila, reparát mají v úterý v poháru, ale soupeřem jim bude nováček KP Brušperk i s hvězdou týmu Petrem Cigánkem.
Martin Blahuta: „ Ani nemusím pátrat v paměti, takový výsledek jsem ještě nezažil, a to, že jsme „alespoň“ remizovali ,za to můžeme poděkovat brankáři Vavříčkovi, který zneškodnil další šance Chlebovic. Ztratit dvakrát tříbrankové vedení je trestuhodné, myslel jsem že mám sestavu na Nošovice pořešenou, ale teď vím, že se musí rapidně změnit. A to nás v úterý čeká pohár s Brušperkem!"

PRŮBĚH LETNÍ PŘÍPRAVY + PLÁN NA DALŠÍ TÝDEN ....