Diváci : 48 !!!

Smetana – Jurek, Jukl, Kocich, Burda – Musálek, Vandas, Kolář, Malý -  Říha, Urbiš
Střídali : Volný, Geryk, Morys,O.Baran, Kautský
Trenér : Martin Blahuta

Na hlavním hřišti pod Okruhlou ( upraveném a pokoseném technickými službami F-M ) se FKS střetl s U17 MFK F-M, která hraje pod trenérskou dvojicí bývalých ligových hráčů Opavy Karel Orel a Miroslav Onufer.Náš tým byl značně oslaben ( chyběli L.Baran, Krpec, Michna, Quitt, Svobodník, Kaulinec, Trčka, Strakoš ), a náš tým nezopakoval kvalitní výkon ze Stovek, kdy remizoval s U19 2:2.
                 V tropickém vedru byli na míči po celé utkání lepší mladíčci z Frýdku a už v osmé minutě měli šanci na otevření skóre utkání, ale proti byl náš golman Smetana. Až v 16.minutě I.Kolář zaznamenal první střelecký pokus FKS. Lekci z produktivity nám uštědřili do poločasu dvakrát Packo ( 22. a 32. ), Mohyla ( 34) a ve čtyřicáté minutě to už hosté vedli 0:4 po brance Niesnera!!! A přitom dvě gólovky měl Musálek, jednu Říha, jenže naše zakončení bylo mizerné.Do poločasu jsme se přeci jen dočkali, Říha z trestného kopu našel Volného hlavu 1:4.
                Nástup do druhého poločasu jsme měli impozantní, Musálek trefil břevno už po třech minutách a za minutu důrazný presink Burdy skončil vlastním gólem 2:4. V 56.minutě střílí po akci Musálka kontaktní branku Vandas 3:4. V 61.minutě z dobré příležitosti střílí Volný nad, ale v 67.minutě je srovnáno z 0:4 na 4:4!!!!! Smetanův dlouhý výkop „zalepil“ na kopačky Volný a jeho zakončení bylo úžasné, krásný fotbalový okamžik. Bohužel v závěru jsme dvakrát inkasovali z kopačky Hoduly a Correira, ale vítězství U17 je zasloužené.Už v pátek sehrajeme v Sedlištích další utkání, bohužel opět nebudeme kompletní, jsou prostě dovolené.
Martin Blahuta: „Kromě Jukla nikdo nezopakoval výborný výkon ze zápasu s U19, ale na druhou stranu soupeř byl velice kvalitní a moc nám toho nedovolil. Cením si ale že jsme dokázali srovnat z 0:4 na 4:4,ale mrzí mě, že jsme zbytečně komentovali výkon rozhodčího, to bychom byli v mistrácích za to trestáni. Za tyto zápasy s dorosteneckými týmy jsem moc rád, kluci si aspoň zaběhají :)!“

FOTOGALERIE Z PŘÍPRAVY ČREVENEC .... SRPEN ....