ČK : 80. Kocich ( faul bez míče + nesportovní chování )
Diváci :  38

Smetana – Morys,Kocich, Jurek,Burda – O.Baran, Musálek,Kaulinec, Svobodník -  Kautský, Říha
Střídali :  Geryk, Quitt, L.Baran
Trenér : Martin Blahuta

Po dvou utkáních s dorosteneckými týmy MFK F-M jsme tentokrát opět v okleštěné sestavě zavítali do Sedlišť, které sestoupily do 1.B.třídy.
                Opět úmorné vedro, opět bez řady hráčů, ale v prvém poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem. Sice v 7. a v 10.minutě nás zachránil výborný brankář Smetana, ale ve 12.minutě se kopala penalta a tu bezpečně proměnil Kaňok 1:0. Měli jsme více míč na kopačkách a zaslouženě jsme po samostatné akci Burdy ve 21.minutě srovnali 1:1.Ve 34.minutě se prosadil mladý Jiříček 2:1, ale do přestávky mohli srovnat Kaulinec a Říha, ten dokonce trefil břevno.
                Do druhé půle už nenastoupil Svobodník ( vyčerpán ) a Kocich ( vyčerpán + bolesti hlavy ). A už jsme nedokázali vzdorovat dobře hrajícím Sedlištím, které opustil kanonýr Krejčok do Brušperku. Inkasovali jsme jednu branku za druhou a od vyšší porážky nás uchránil brankář Smetana. Nedisciplinovaný a odevzdaný výkon podtrhl nesportovním zákrokem Kocich, kterého správně vyloučil rozhodčí Ostřanský.Poslední branku utkání na konečných a ještě milosrdných 8:1 si vstřelil Říha sám do vlastní sítě. V dalším týdnu hrajeme v pátek v Chlebovicích a generálka na Nošovice nás čeká doma s Brušperkem v poháru, termín bude upřesněn.
Martin Blahuta: „ Jsme tým, jen když se daří, a když jsme kompletní! V opačném případě hledáme chyby ve spoluhráčích, v soupeři, v rozhodčích a to je pro mě zklamání.Tak ještě máme pro nápravu 14 dní.“

ČLÁNKY Z PŘÍPRAVY ..... FOTOGALERIE Z ČERVENCE .... FOTOGALERIE ZE SRPNA ....