Branky:   24. Platoš                            1:0
               84. Zajac                             5:2
               86. Filipčík                          6:2

Rozhodčí: Lužný
Diváci : 18

Kocich – Rajdus, Zícha, Krpec, Volný Marek – L.Baran, O.Sluštík, Míček, Trčka – Kaulinec, Říha ( 67.Malý)
Trenér : Martin Blahuta

Na hřišti ve Lhotách jsme v prvním přípravném utkání na 1.B.třídu .... narazili na tým Tomáše Zařického Dobrou. Bohužel jsme nastoupili ve velmi okleštěné sestavě .... a to nám ještě vypomohl zkušený Kamil Zícha ( předseda Dobré). Do naší branky se postavil Kocich, krajní beci byli mladíčci Rajdus ( Doubrava) a Marek Volný ( bývalý dorostenec FKS), střed pole obhospodařovali O.Sluštík ( přestup z Vojkovic) a M.Míček ( návrat z dorostu MFK F-M).
    Odvetu ze zimní přípravy ….  začali lépe „domácí“ a už ve 35.minutě vedli po brankách Platoše,Palarčíka a Šmahaje 3:0 a tak skončil i poločas. Ve druhém poločase se nám vyplatilo poctivé napadání Kaulincem a Říhou, a Geogievski si v 56.minutě vstřelil vlastní branku 3:1. A měli jsme i další šance na kontaktní branku ( Kaulinec), ale v 60.minutě to je po brance Šmahaje už 4:1. Chybu v rozehrávce Dobré potrestal v 68.minutě kanonýr Kaulinec a zase jsme se dostali do hry 4:2. Kdyby Kaulinec s Baranem dotáhli své brejky do gólového konce mohlo být v závěru ještě drama, ale nemohoucnost v naší koncovce a ztráta koncentrace v závěru utkání nás stála přijatelný výsledek, ten se po brankách Zajace a Filipčíka změnil v debakl 6:2. V dalším utkání před Mosty ( 10.8. v 17:00) bychom se měli v pátek 26.7. 18:30  střetnout v Palkovicích, ale je otázkou jestli se k utkání sejdeme .... alespoň v 11 hráčích.
Martin Blahuta: „ Po třech tréninkových jednotkách jsme odehráli s Dobrou utkání, ze kterého nelze udělat nějaký úsudek  jak na tom jsme.Už moc času do soutěže nezbývá a vzhledem k plánovaným dovoleným hráčů se nikdy nesejdeme kompletní a tak jsou tady jen samé otazníky co bude.