Branky:     7,14,16.                                 0:3
               20. Kaulinec ( Vegh)                 1:3
               25,27.                                     1:5
               36, 57, 60, 61, 62                     2:10
               72, 76, 78                                3:13

Diváci : 48

Vavříček – Petroš, Musil, Malý, Mudra – Kautský,Bigas, Kroščen, Volný – Kaulinec, Vegh
Střídání : Kubala, Szalbot a brankář Dobratic Bocek
Trenér : Martin Blahuta
            I v generálce chybělo trenérovi Blahutovi neuvěřitelných 12 hráčů : Burda, Jukl, Michna, Kocich, Krpec, Baran, Sluštík, Strakoš, Trčka, Říha, Musálek, Míček. Pouze stoperská a útočná dvojice byla sestavena z mužů FKS a tak o výsledku bylo rozhodnuto po čtvrthodině hry, kdy tým z 1.A. třídy Dobratice vedl 0:3 po brance Pařenici z penalty a dvou brankách Škapy. Ve 20.minutě Kaulinec ve spolupráci s Veghem snížil na 1:3, po té se znovu prosazuje 2x Škapa a stav je 1:5. Ve 34.minutě se píská za ruku penalta a tu bezpečně proměňuje Kaulinec 2:5. Poločasový výsledek na 2:6 upravuje Šimeček.
           Ve druhé půli to byla dál střelnice pro hráče Dobratic, jen si zastříleli na svého brankáře Boceka, protože se zranil Vavříček. Jedinou branku našeho týmu vstřelil v 68.minutě Kaulinec a snížil na 3:10. V závěru utkání ještě Dobratice navýšili skóre na 3:13, to už na hřišti nebyli ani posily Vegh a Musil, takže jako proti Staré Bělé jsme dohrávali se dvěmi muži ( Malý, Kaulinec ) v sestavě. Za týden nás už čeká první mistrák v Mostech.
Martin Blahuta: „ Útočná dvojice Kaulinec – Vegh by mohla fungovat, nic jiného opět nelze hodnotit.“