Branky:   68. Kaulinec ( Petroš)        1:0

Diváci : 28

Tesarčík –Petroš, Jukl, Morys, Michna – L.Baran, Kocich, Musálek, Míček– Kaulinec, Říha
Střídání : 40. Říha – Petržela    70. Musálek – Cisovský   75. L.Baran - Vlačuha
Trenér : Martin Blahuta

Série neúspěšných výsledků s Palkovicemi ( v sezóně 2018/19 dvě porážky 0:1 a 1:2) pokračovala i v letní přípravě, pro tým Palkovic na OP a pro nás na 1.B třídu.
                         Zase řada omluvenek v našem týmu ( Musil, Vavříček,Burda, Krpec, Malý, Strakoš, Trčka, Sluštík, Kautský, Wegh ) a na podzim se musí trenér Blahuta obejít bez zraněných Smetany, Jurka, Koláře, Vlčka a „generála“  Vandase ( vojenská mise).  I proto jsme si vypůjčili oporu Dobratic Petra Tesarčíka , který se postavil do brány. I přes tyto problémy se sestavou jsme se už v šesté minutě ujali vedení 1:0, když skvostný centr Petroše usměrnil do sítě Kaulinec. To bylo bohužel z naší strany vše a soupeř trestal náš pěší fotbal do poločasu dvěmi brankami ( Roučka, Kozel). Ještě se nám postupně zranili Říha,L.Baran a fyzicky odpadl Musálek, které nahradili MD Petržela, Cisovský a Vlačuha .   Palkovice ve druhém poločase přidali ještě dvě branky ( Skalický, Skurka T.) Na konečných 2:4 korigoval v závěru Kocich z trestného kopu. Ve středu 31.7.v 18:00 se opět doma střetneme se Starou Bělou a v pátek 2.8.v 17:30 s Dobraticemi.
Martin Blahuta: „ Vůbec nebudu šetřit kritikou v našich řadách. Podali jsme nezodpovědný výkon, byli jsme bez pohybu a prakticky jsme nevystřelili na branku a to v ní nestal brankář, ale bývalý kapitán Palkovic Jodek Lesniak. Jediný kdo mě v utkání nezklamal, byl Radim Petroš. Na zbytek našeho týmu stačili dva hráči Palkovic R.Merta a J.Huška, ti měli chuť, my jsme to přišli jen odchodit. Udělal bych razantní změny v dalších utkáních, ale budu, rád když se vůbec sejdeme, tak se dovolené neplánují, ale je jiná doba a fotbal už pro nikoho není tou láskou co je pro mě!“