Branky:   15,25,28,35,47,54,55,60,63      0:9
               70. Kaulinec ( Musil)                1:9
               75. Berek ( Strakoš )                2:9

78.                                          2:10
               82.                                          2:11

Diváci : 38

Vavříček –Petroš, Musil, Krpec, Mudra – L.Baran, Strakoš, Míček, Volný– Kaulinec, Kautský
Střídání : 7. Krpec – Bigas    33. L.Baran – Szalbot        70. Musil - Berek
Trenér : Martin Blahuta
                  Tým trenéra Leonidase Pavlidise ( bývalá hvězda Válcoven F-M) dorazil k utkání v 18 hráčích a náš tým začal s 5 muži v sestavě ( Musil, Krpec, L.Baran, Strakoš, Kaulinec), po 7.minutách odstoupil Krpec ( koleno), ve 33. L.Baran (kotník) a v 70.Musil ( křeče). Ty postupně nahradili mladíčci s MD ( Bigas, Szalbot, Berek). Po úvodní gólové šanci Kautského už ze druhé minuty utkání, se hosté gólově prosadili v 15,25,28,35 minutě a poločasový výsledek 0:4 byl ještě milosrdný, byť jsme měli i my další šance Kautským a Kaulincem.
                 Hosté po změně stran navýšili do 63 minuty skóre utkání na 0:9. Po té jsme předvedli dvě pohledné akce, kdy Musilův a Strakošův pas zužitkovali Kaulinec a Berek 2:9. Stará Bělá hrající 1.A. třídu ( sestup z KP) ještě dvěma brankama zvýšila na konečných 2:11. V pátek v generálce na Mosty přivítáme Dobratice.
Martin Blahuta: „Potěšil mě dnes výkon brankáře Vavříčka, středopolaře Míčka a krásné dvě vstřelené branky. Více nelze hodnotit, tolik nepřítomných hráčů 10 dní před mistrákem jsem ještě nezažil. Přesto jsem rád, že jsme utkání odehráli.“