LETNÍ PŘÍPRAVA 2022 - HNOJNÍK : SMILOVICE 0:6 (0:2)

Branky: 22, 31, 66, 81, 83, 85
Rozhodčí: Filipec
Diváci: 3

Kreželok  – Pieszka, Kozel, Oborný,  Molin,–  Rakus, Rusnok, Walica, Hradil– Bolek, Lamoš
Střídali: 53. Kozel – hráč hostů Červený a v 80.minutě odstoupil pro zranění Lamoš
Trenér: Martin Blahuta
                   Měla to být generálka na první kolo 1.B. třídy proti Vendryni, ale nakonec to byl zápas torza týmu, když jsme utkání dohrávali v deseti hráčích a to ještě z vypůjčeným hráčem hostů. Celý zápas jsme byli pod stálým tlakem dobře hrajících Smilovic, do poločasu jsme se štěstím inkasovali pouze dvakrát.
                   Ve druhém poločase už po odstoupení Kozla, jsme ještě inkasovali 4x ,ale z toho 3x  (81, 83, 85) už jen v deseti hráčích. Zbývá nám teda už jen týden na doladění formy do prvního mistráku a přitom ta příprava tak pěkně začala, tréninkovou účastí 14 hráčů a vítězstvím ve Starém Městě 7:4.
Martin Blahuta:„ Budu věřit, že taková situace v sezóně nenastane. Takže dnešní utkání ani nebudu hodnotit!“

FOTOGALERIE Z PŘÍPRAVY ....  ČLÁNKY Z PŘÍPRAVY ....