Palkovice : Smolík - Honěk,Musil (46.Brantal ),R.Merta,J.Merta ( 77.T.Vyvial ),Galásek - Skurka,Lesniák,Kusý,Poledník ( 49. Slípek ) - Guzsi
                                                                                                                                Trenér : Martin Blahuta
Rozhodčí : Malinovský,Habrnal,Somr
Diváci : 50

Lídr OP Lučina dál přehrává jednoho soupeře za druhým a po 4. kolech má plný bodový stav a skóre 25:0 ! Palkovice nezačaly špatně a v první gólovce utkání byl Kusý, který bohužel pro hosty svou šanci nevyužil . Hosté nastoupili s defenzivní taktikou ( 5 4 1 ), ale dvě dobře zahrané standartky Lučiny a ve 33. minutě je stav 2:0 ! Lučina ještě do poločasu šťastně přidala třetí branku a bylo po zápase ! Do druhé půle už nenastoupil zraněný Musil, za 4 minuty odkulhal i Poledník a tak se zdálo , že Palkovice odjedou z debaklem a bohužel se tak i stalo, přestože se hosté alespoń snažili přerušit Chlebkovou neprůstřelnost ! V 68. minutě další standartka Lučiny a je to už 4:0. V 77. minutě opuští hřiště už třetí zraněný J.Merta a za minutu je stav už 5:0 ! V 87. minutě dopíjejí  hráči Palkovic svůj kalich hořkosti až do dna - 6:0 .Vítězství Lučiny je naprosto zasloužené a ikdyž brankář Smolík ještě vychytal další ošemetné situace je stav 6:0 až příliš krutý pro hosty !

Martin Blahuta : " Bohužel už se budu opakovat, ale citelně nám chybí Huška, Závodný a teď nám po dnešním utkání na marodku přibyli Musil,Poledník a J. Merta, takže co bude dál, to fakt nevím ! Dostali jsme příliš brzy gól , to rozhodlo, že naděje na dobrý výsledek moc dlouho nebyla ! Gratuluji Lučině k vítězství, letos asi konkurenci mít nebudou, věřím však alespoň, že nepřekonají naši loňskou sérii bez porážky ( 20x ) .My musíme přestat žít z loňské slávy a poctivě jít od zápasu k zápasu, teď nás čekají Nebory a toto utkání musíme zvládnout !