Branky : 12. Zapalač ( trestný kop ) 0:1
               65. Staško ( Mehremič )     0:4
               82. Staško ( sam.akce )      0:5
               87. Konečný                      1:5

Mihalek - Ilko. Literák, Žídek, Mehremič - Just ( 33.Hykel ), Vašenda( 62.Coufal ) , Coufal ( 46.Ďuriška ), Matúš ( 46.Bello ), Zapalač ( 46.Švrček ) - Jurišič ( 46.Staško )

Lipina je dál na vítězné vlně v zimní přípravě, už čtvrté vítězství v řadě načal ve 12.minutě Zapalač,který se trefil z trestného kopu po faulu na Matúše z hranice šestnáctky 0:1.Opět jediný hrotový útočník ( trenér Orel zopakoval rozestavení 4 2 3 1 ) Jurišič mohl zvýšit vedení bílých barev ve 20.minutě,ale jeho lob byl neúspěšný. Ve 26.minutě v posledních zápasech dobře hrající Ilko se gólově prosadil po akci Justa 0:2. Bohužel jablonecký Just se ve 33.minutě zranil a musel ho nahradit Hykel. Do poločasu přidal třetí branku dirigent Matúš,ale proč nebyla uznána, ví jen prazvláštní domácí sudí ! Do druhého poločasu už zasáhl i miláček žilinských fandů náš Bello a už ve 48.minutě se mohl zapsat do asistentských statistik,jenže Mehremič poslal jeho roh vedle žilinské brány. Bello si vše vynahradil o minutu později, kdy hlavou po centru dalšího bývalého hráče Žiliny Ilka zvyšuje už na 0:3.A znovu Ilko vybídl ke skórování v 54.minutě  Staška,ale ten je sice pohotový,ale nepřesný. V 65.minutě po akci Bella servíruje ve druhé půli záložník Mehremič míč pro Staška a stav se mění už počtvrté 0:4 ! O tři minuty později už to mohlo být o pět branek,ale Hykel se po centru Mehremiče neprosadil. V 79.minutě se Staško dobře nezorientoval v pokutovém území a mladíčci ze Žiliny drží pro ně přijatelný výsledek. V 82.minutě vybojoval za půlicí čarou míč Staško,všiml si vyběhnutého brankáře domácích a chytrým lobem zvyšuje na 0:5. Nepozornost v závěru stála čisté konto pro dalšího žilinčana v našem dresu Mihalka a tak výsledek 1:5 je sice cenný,ale příliš jednoduchý,domácí totiž hráli s řadou dorostenců ! V sobotu od 13:00 dojde k další konfrontaci mezi moravským fotbalem a tím slovenským,přivítáme Bytču !