25. R.Merta            2:0

33. Brantal             3:0

52. Slípek ( Kusý )  4:0

84. Kozel               4:1

1. poločas :   Huška - T.Vyvial,Galásek,J.Merta - L.Vyvial ( 21.Kusý ),R.Merta,Lesniák,Huška,Brantal - Honěk,Habrnal

2. poločas :   Huška - Honěk,Galásek,J.Merta - Andrle ( 70.Habrnal ),R.Merta ( 75.T.Vyvial ),Lesniák,Huška ( 80.Andrle ),Brantal - Kusý,Slípek

Za Chlebovice : 1.poločas : Andrle,Slípek

2.poločas : Marciňa,L.Vyvial

Podprůměrné utkání v -10 stupních ! Palkovice se přispůsobily hře soupeře a k vidění byl velice špatný fotbal z obou stran ! Do poločasu jsme vstřelili 3 branky, vždy po střelách zpoza velkého čtverce !Jediná kloudná akce Palkovic skončila faulem v "16 " na Kusého, ale neurčený Habrnal penaltu trestuhodně neproměnil !Poločas tak skončil 3:0, ale to hlavně díky výbornému Huškovi v palkovické svatyni a nemohoucnosti chlebovických hráčů !

Ani změny v sestavě Palkovic zlepšení nepřinesly,bylo to ještě horší než v 1.poločase ! Čaroděj Jakub Huška chytil ve 47. minutě i penaltu a tak změna skóre : 52. minuta Kusý nachází Slípka a vedeme 4:0 , ale asi z ofsaidové pozice ! Oba celky si vytvořily řadu šancí, ale už padla jen jedna branka - Patrik Kozel v 84. minutě snížil na konečných 4:1 !

Martin Blahuta :" Nejhorší výkon v zimní přípravě !Jediný Kuba Huška zaslouží za svůj výkon uznání, zbytek by se nad dnešním výkonem  a přístupem měl zamyslet ! Ta radost z fotbalu po výborných trénincích v týdnu, mi moc dlouho nevydržela !