PALKOVICE : FRÝDLANT 0:12 ( 0:5) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PALKOVICE : FRÝDLANT  0:12 ( 0:5 ) !!!!!!!!!!!!!
Branky : 4,18,31,36,45,52,62,65,73,77,79,85 !!
Rozhodčí : A.Pokluda

Huška Jakub - Ručka,R.Merta,Galásek - Skurka,Kusý,Lesniák,Patkaň - Juřica - Honěk,Slípek
Střídali : T.Vyvial,L.Vyvial,Habrnal,J.Merta               Trenér : M.Blahuta

ALARMUJÍCÍ porážka 0:12 po poločase 0:5 ! Palkovice sice nastoupili bez 6 hráčů základní jarní sestavy ( Smolík,Jan Huška,Musil,J.Merta,Poledník,Závodný ), ale výše porážky je opravdu hrozivá !
Trenér Blahuta zkoušel 2 avizované posily ( Juřica,Ručka z Bašky ), ale ani tyto posily nezabránily , že výborně hrající Frýdlant si na vysoké trávě otevřel už od 4. minuty střelnici ! Naše první šance přišla až ve 25. minutě, ale tutovku zazdil Slípek ! Brankář Huška dělal co mohl, chytil ještě do poločasu dalších 5 branek, ale stav poločasu 0:5 !
Ani po přeskupení řad hráči Palkovic na svého soupeře nestačili, Frýdlant přidal dalších 7 branek a nám nebylo souzeno ani vstřelit čestnou branku, ikdyž Habrnal a J.Merta měli k tomu velice blízko !
Věřme,že už v neděli proti Dobré bude líp ! ˇ
Martin Blahuta : " Výsledek hovoří za vše , Frýdlant hrál výborně a R.Merta na vše sám nestačil ! Absence klíčových hráčů byla až příliš znát ! Do mistráku máme ještě 2 týdny, hlavně doufám, že se dá do kupy zraněný Honza Huška a že Juřica s Ručkou podepíšou Palkovicím , určitě by byli přínosem !