87. Hanus 6:6

Sestava PALKOVIC : Smolík .- Galásek,Blahuta,R.Merta,J.Merta -Kašajík,Huška,Lesniák,Marciňa - Honěk,Poledník TRENÉR : M.Blahuta

Střídali :Brantal,Habrnal,Kusý,Závodný,Skurka ,T.Vyvial a Musil !

V rámci oslav 80. výročí založení klubu se v Palkovicích před zraky 600 diváků představil výběr Pavla Kubiny ! https://fm.denik.cz/fotbal_region/palkovicky-fotbal-slavi-v-sobotu--let20110721.html

Skóre exibičního utkání otevřel ve 12. minutě Vladimír Vůjtek ( otec bude trénovat slovenskou hokejovou reprezentaci ? ), ale už v 5. minutě trefil břevno Kubina. Domácí mohli vyrovnat Skurkou, ale jeho 2 šance nebyly dotaženy do úspěšného konce ! Párádu 1. půle předvedl Huška, ale jeho nůžky skončily v náručí pozorného Srníčka.Poločas tak skončil 0:1 i proto, že výborný Srníček lapil penaltu hrajícímu trenérovi Blahutovi !

Palkovice střídaly hokejově a mladá palkovická krev ( Brantal ,Skurka,T.Vyvial – všichni 19 let ) se na mazáky vytáhla a druhý poločas byl v režii PALKOVIC. V 54. minutě střídal Habrnal Poledníka ( dál pokračuje v kariéře ) a jeho první dotek s míčem končí v síti 1:1 ! V 65. minutě důrazný Habrnal otáčí skóre utkání a začíná kanonáda na obou stranách ! V závěrečných 20 minutách padá 9 branek a diváci se baví fotbalem ! V 80. minutě svítí na ukazateli skóre 6:3, ale Kubina Team neskládá zbraně a po brankách Kubiny, Malíka ( škoda že měl po celé utkání krvavé oči ) a Hanuse končí utkání spravedlivou remízou 6:6 !

Martin Blahota : „Diváci mohli být určitě spokojeni – viděli 12 branek, kvalitní individuální výkony na obou stranách ! Hlavně naši mladíci se chtěli na hvězdy vytáhnout, škoda ,že to především Malík a trenér Olesz, nedokázali pochopit !