PALKOVICE : NOŠOVICE 3:6 ( 2:3 ) - HRÁNO 2 x 50 !!!!

• 62.Kusý ( Lesniák )          3:3
  • 63. Šebesta                     3:4
  • 80. Šebesta                     3:5
  • 99. Kučera                       3:6

Smolík - L.Vyvial,T.Vyvial,Závodný - Kusý,R.Merta,Lesniák,Huška,Brantal - Honěk,Habrnal

Střídali : Skurka,J.Merta,Galásek

Závěrečná část soustředění nedopadla nejlépe ! Už v 11. minutě Vojkovský trefil břevno Smolíkovy svatyně,ale Šebesta ve 13 a 17 minutě už mířil přesně 0:2 ! První naše šance přišla až ve 24 minutě, ale Honěk hlavou nepřekonal brankáře Nošovic a ani hlavička Hušky neměla gólové parametry !Až důrazný kanonýr Habrnal dvěma brankama srovnal na 2:2, ale poločas ( hrálo se 2 x 50 minut ) přece jen vyhráli fotbalovější Nošovice díky brance Lukáše Nikla 2:3. Do druhé půle vyběhla zcela jiná sestava Palkovic a v 62. minutě bylo po nacvičeném signálu z rohového kopu srovnáno - Lesniák našel Kusého - 3:3 ! Naše radost netrvala dlouho, v téže minutě znovu Šebesta - 3:4 ! Snaha o vyrovnání bohužel končila neproměněnýma tutovkama ( R.Merta,Huška - tyč,Skurka- boční síť,Brantal - vedle ) a tak znova Šebesta v 80 minutě trestal hrubici Galáska ! V 99 minutě stanovil konečný výsledek 3:6 nošovický Kučera !

Martin Blahuta : " Omluvou výsledku je, že toho kluci mají po 4 dnech opravdu hodně !Soustředění bylo opravdu náročné , proto hru nebudu komentovat !

CO JSME DĚLALI NA SOUSTŘEDĚNÍ

ČTVRTEK 23.2.2012

První trénink máme za sebou !

Výběh na hotel Bezruč ( 10220 m - měřeno Honzovým mobilem   )

V 19:00 pokračujeme , čekáme na příjezd Hoňka a Kusého, zatím nás je tedy 10

Přibyli oslavenec Petr Honěk ( blahopřejeme - dnes 31 ! ) a Dan Kusý.

Všichni poctivě odmakali 1500 m + 10x 100m + 1500m ! Na hotelu ještě posilování 10 x 30 sekund a teď sledujeme fotbálky - SUPER ! Zítra nás čekají 4 fáze proto budíček už 7:15 !

PÁTEK 24.2.2012

Výběh 1200 metrů - 2x 15 minut fotbálku a znova 1200 metrů zrychlený výběh ( znova nejlepší Honza 4.30 ! )

Fotbal staří : mladí 3:4 a 5:3

• Staří : Honěk,Huška,Habrnal,Závodný
  • Mladí : Brantal,T.Vyvial,L.Vyvial,Kusý

Branky : Honěk 5,Huška 2, Habrnal 1 - Kusý 4,Brantal 2,T.Vyvial

Teď snídáme a v 11:00 znovu výběh na hotel Bezruč ( 10220 metrů ) - porovnáme časy

Tak máme za sebou 4 - fázi soustředění , dnešní druhou !

Znovu výběh na hotel BEZRUČ - tentokrát 10500 metrů !

• 8.Kusý 1:04:50

Třetí dnešní fáze začíná ve 14:45 výběhem na umělku kde nás čeká 30 minut hry a potom 8x 200 metrů v parku ! A znova 1200 metrů výběh zpět na hotel ! V 18:00 posilování a od 19:00 - 2 hodiny welness v Budocnosti za 100 kč ( sleva za reklamu na našich stránkách - děkujeme ! ). Ve 22:00 večerka

Tak dnes máme splněno !

Po výběhu ( 1200 metrů ) jsme měli běhavou střelbu a 30 minut předváděl brankář Smolík úžasné zákroky ! Potom jsme se přesunuli do parku a 8 x 200 metrů odmakali všichni na 100% ! Jen golman smolík si dal jen 8 x 100, ale i to je super ! Po závěrečném běhu dnešního dne ( opět 1200 metrů ) následovalo posilování - 15 x 30 sekund ! Pro dnešek stačí - večeře, 2 hodiny welness a utužování kolektivu ! Večerka ve 22:00 a ráno v 7:15 budíček už v 8:00 nás čeká 30 minut fotbálku na umělce !

SOBOTA 25.2.2012

Tak s tou dodrženou večerkou to zas asi nebude tak pravda pánové co ? Proto po fotbálku staří : mladí 2:0 a 7:1 a 2x 1200 metrů následoval bonus 10 x 50 metrů výběh do velice strmého kopce ! Myslím, že dnešní večerka bude dodržena, jinak ...... !

Sestavy týmů :

• staří : Habrnal,Huška,Honěk,Smolík,Závodný
  • mladí : Brantal,Kusý,Skurka,T.Vyvial,L.Vyvial

To vše jsme stihli do snídaně, holt komu není rady tomu není pomoci a mladí ještě za 2 porážky platí do kasy 10 kč ! V 11:00 pokračujeme a lehké to nebude !!!!!

Soustředění graduje,intenzita stoupá a únava se zvyšuje.Ve druhém dnešním tréninku , který byl vzhledem později ukončeném prvním posunut na 10:50 ! Co bylo na programu ? : běh kolem hotelu 12 minut,10 minut a 8 minut !

Fotbálek 10 minut v rozdělených skupinkách !

A znova výhra starých 1:0 !

Šanci na reparát dostali mladí ve štafetě 5 x 200 metrů, ale tady nevyhráli taky sestava starých ( stejná jako ranní fotbal ) nadělila mladým 2 sekundy ! V 15:00 pokračujeme - nohejbal,20 x 200 metrů a závěrečný bežecký bonus ! V 18:00 už jen posilování a večer znovu Welness !

Dnešní třetí fáze byla nejdelší z celého soustředění 2 hodiny + 20 minut !Turnaj v nohejbale trojic ! Přibyl R.Merta a na florbal odešli Huška,Kusý a Závodný !

• Staří . Honěk,Lesniák,Smolík
  • Střed : Brantal,Habrnal,R.Merta
  • Mladí : Skurka,T.Vyvial,L.Vyvial
  • Bez ztráty setu vyhráli STAŘÍ ! A naopak ani set neuhráli MLADÍ !

Mimo nohejbal - 20 x 150 metrú ! + odrazová síla ( schody ! ) !

Čtvrtá dnešní fáze - posilování byla 15 minut po třetí fázi !

Posilování - už jen 15 cvičení po 30 sekundách ! Teď nás čeká večeře a od 19:00 znovu Welnes zde v nejlepším hotelu široko daleko v BUDOUCNOSTI , dnes jen hoďku ! Další info po welness !