PALKOVICE : ŘEPIŠTĚ 2:3 ( 0:0 )

07.03.2011 10:47

6.3. 2011 18:30 STOVKY

PALKOVICE : ŘEPIŠTĚ 2:3 ( 0: 0 )

Branky :

70. Juhos     0:1

82. Hrubý     0:2

85. Klaner    1:2

87. Habrnal  2:2

91. Plonka    2:3

Smolík - Honěk,R.Merta,J.Merta - Galásek,Lesniák,Huška,Patkaň - Marciňa,Musil,Klaner

Střídali : Kašajík,Habrnal,Kusý                       TRENÉR : Martin Blahuta

Palkovice nastoupily bez Szkandery,Závodného,Poledníka (zraněni ) a bez trojice ( začínajících,končících,odcházejících,stávkujících atd.)Guzsiho,Skalického a Kaulince (návrat ?). Pouze na lavičku usedl Kusý ( ze Slezské měla MHD pulhodinové zpoždění ?!).

V prvním poločase předváděly Palkovice ( před zraky trenéra Lučiny - viz diskuze )nejhorší výkon v přípravě, zřéjmě po vydařeném utkání se Sedlištěmi si hráči mysleli, že to půjde samo, ale nešlo a nešlo to nikomu, jen brankář Smolík dokazoval , že je i bez tréninků chytá výborně ( neabsolvoval za podzim a zimní přípravu jediný trénink )!Řepiště výborně zahrávaly ofsaid - systém, podnikaly smrtící bréjky a jen díky Smolíkovi byl poločas 0:0 .Palkovice přeskupily ve 2. poločase řady, nastalo mírné zlepšení , přesto v 82. minutě zaslouženě vedly 0:2. Jediné pozitivum palkovické holomajzny bylo to, že závěr utkání hráči nevypustili a Klaner a důrazný Habrnal srovnal na 2:2.Ovšem v nastaveném čase Řepiště zaslouženě z poslední akce utkání stanovili Plonkou stav utkání na 2:3 !

Martin Blahuta : " Tři týdny před mistrákem v Písku jsme dostali facku v pravý čas ! Vázla nám kombinace, tradičně jsme měli děravou obranu, zahazovali šance ( Musil,Huška,Habrnal )!Po dnech kdy jsem měl z fotbalu radost jsem dnes prožil zklamání !

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode