90. Maceček                 13:2

Rozhodčí :  Říha ( 1.poločas ) – L.Baran ( 2.poločas )
Smetana –Morys, Burda,Vandas, Mudra– Kolář, Vlček Roman, Machut, Urbiš -L.Baran, Kaulinec
Střídáli : Volný, Říha, Kautský, Hradil        Trenér : Martin Blahuta

Na závěr listopadových fotbálků .... odehraje kombinovaný tým FKS ( muži – dorost ) dvě utkání s dorosteneckýmí týmy MFK F-M. V tom prvním jsme vedli od páté minuty  0:1, když se po akci Urbiše trefil kanonýr Kaulinec. Naše vedení jsme udrželi až do 23.minuty,  kdy se trefil Maceček 1:1. Do poločasu se ještě za domácí trefil třikrát Míček, dvakrát Coreiro a jednu branku jsme si dali vlastní ( Burda). Na poločasových 7:2 korigoval výstavní brankou Vandas.
                Ve druhém poločase přidali domácí mladíci ještě 6 branek, ale i přes vysokou porážku utkání pro FKS splnilo účel, proti kvalitnímu soupeři, na kvalitním hřišti, pod světly si zahráli 4 naši dorostenci a hráči, kteří na podzim nebyli tak herně vytížení. V úterý nás čeká od 18:00 odveta.
Martin Blahuta: „ Jsem za toto utkání rád,výsledek není pro mě až tak důležitý, důležité je že jsme si díky MFK prodloužili trochu podzim ...., který byl tak krátký, vzhledem k tomu že v OP je jen 12 týmů.

FOTOGALERIE ZE ZÁVĚRU ROKU 2018 V FKS ....

ÚTERÝ 27.11.2018 18:00

MFK F-M U19 : FK STAŘÍČ 14:1 (8:0)
Branka našeho týmu  : Říha
Branky FM : D. Maceček 4, Bányácski 4, Corriero 3, Procházka 2, Buchlovský

Branky MFK na VIDEU ....
FKS : Smetana –Morys, Petroš,Király, Michna – Machut, Vlček Roman, Vandas, Mudra – Říha, Volný
Střídáli : Kautský, Hradil,Nešetřil, Kožušník,        Trenér : Martin Blahuta

Sestava FM: J. Málek (46. Majer) - Koval, L. Maceček, Šostý, Procházka (46. Pavela) - Dudek, Bányácski (46. Forch), Packo (46. Buchlovský), M. Míček (46. Chýlek) - Corriero, D. Maceček (60. Procházka). Trenéři: Roman Vojvodík a Lukáš Čerňák.
                          Poslední utkání letošního kalendářního roku 2018 pod vedením trenéra Blahuty ( nastoupil k týmu až v květnu .... ) jsme odehráli na Stovkách proti MFK F-M U19 a byla to odveta za páteční výprask 13:2.
                          Po poločase 8:0, jsme podlehli výborně hrajícím svěřencům trenéra Vojvodíka 14:1. Naší čestnou branku vstřelil Říha. Teď nás čeká v pátek valná hromada ( klubovna FKS 17:00 ) a po té zasloužená pauza po podzimní části, která byla pro všechny týmy FKS velice úspěšná. MUŽI .... DOROST .... ŽÁCI ....

Martin Blahuta: „ Další dobrá zkušenost pro 7 našich dorostenců, kteří v utkání nastoupili."

Roman Vojvodík ( trenér MFK F-M U19 ) : „Děkujeme Staříči, že s námi sehrála v tomto období dvě přípravná utkání. Skóre v obou utkáních bylo sice vysoké, zápasy to však byly kvalitní,“