PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ NA 2.LIGU - BYTČA : MFK F-M 1:6 ( 0:6 )

30. Švrček         0:4
             37. Nekuda        0:5
             43. Pešek          0:6
             49.                    1:6

1.poločas : Breda - Literák, Coufal, Chupáč, Žídek - Švrček, Talián, Mozol, Pešek - Nekuda, Vrťo
2.poločas : Prepsl - Javorek, Korneta, Chupáč, Prokeš - Václavek, Talián, Hromek, Zeman - Soukup, Kovařík

Svěřenci trenéra Milana Duhana sehráli první přípravné utkání před druholigovou sezonou. Nad týmem slovenské Bytče vyhráli vysoko 6:1.
V prvním přípravném utkání zvítězili naši A muži na hřišti slovenského soupeře vysoko 6:1. O výhře Valcířů rozhodl především první poločas, který jsme vyhráli hladce 6:0. Čtvrtoligový soupeř do druhé půle nasadil přeci jen silnější jedenáctku, ta naše naopak očekávání nesplnila.
K další přípravě nastoupí Valcíři v úterý, kdy sehrají přípravný duel s třetiligovou Opavou.

JAK TO VIDĚL WEB. FANOUŠKŮ :
K prvnímu přípravnému zápasu si Lipina vyjela kousek za hranice, soupeřem byl účastník 4. slovenské ligy Kinex Bytča. V prvním poločase Lipina svého soupeře jasně přehrávala a výsledkem bylo šest vstřelených branek. Do druhé půle oblékli bílý dres s modrým pruhem převážně testovaní hráči a bohužel je třeba říct, že úroveň hry klesla tak nízko, jak jen je možné si představit. Radost z toho, že do druhého poločasu nastoupilo frýdeckomístecké béčko a hra se "vyrovnala" měli domácí příznivci. Nás bolí oči ještě nyní. FNL startuje za tři týdny a zřejmě je nejvyšší čas přestat testovat a začít posilovat.