SEZÓNA 2012/13 PALKOVICE : ŘEPIŠTĚ 3:0 ( 2:0 )

Palkovice : Řepiště 3:0 ( 2:0 )
Branky : 18.R.Merta ( Lesniák ) 1:0
              28. Lesniák ( Musil )    2:0
              78.Huška ( Poledník )  3:0
Smolík - Závodný,Blahuta,R.Merta,T.Vyvial - J.Merta( 77.Poledník ),Huška,Lesniák,Musil - Kusý,Gola  trenér : Juraj Wiedrmann
Rozhodčí : Síkora,Karch,Čepčor
Diváci : 48

Palkovice po 2 porážkách ( Václavovice 0:3, Hukvaldy 0:7 ) zase konečně zabraly a zaslouženě porazily neoblíbeného soupeře z Řepišť ! Tým veteránů J.Merta 44,Blahuta 43,Poledník 40,Smolík 38,Lesniák 37 a Musil 36 let od úvodních minut jasně dokazoval,že chce zapomenout na debakl z Hukvald a taky ,že chce konečně Řepiště porazit ! Na první branku věrní fanoušci Palkovic nemuseli dlouho čekat, v 18.minutě kapitán Lesniák nachází R.Mertu a ten otevírá skóre zajímavého utkání ! Ve 28.minutě vybojoval Musil zdánlivě ztracený míč, přihrává Lesniákovi a ten dokazuje,že má skvělou kopací techniku,ze 20.metrů obstřeluje Sotorníka a Palkovice vedou 2:0 ! Řepiště se sice snaží o vyrovnání,ale dobře organizovaná obrana domácích odolává i díky opět famóznímu Smolíkovi ! Do kabin se mohlo jít i za stavu 3:0, ale to by si Kusý musel odpustit jednu kličku navíc ve stoprocentní šanci,kterou mu připravil jeho parťák z útoku Gola !
I ve druhém poločase se hrál útočný fotbal a přítomní diváci mohli být spokojeni. Hostující kapitán Řepišť se nechal zbytečně za zakopnutý míč vyloučit,ale domácí tým trenéra Wiedrmanna toho nedokázal využít a překvapivě více ze hry mají Řepiště,ale golman Smolík je neprůstřelný ! A přichází velká chvíle střídajícího Martina Poledníka ( usedl pouze na lavičku za hrubé porušení životosprávy :) ), minutu po vystřídání palkovické legendy Jardy Merty ( přenechal svůj dres č. 8 za velký úplatek Martinovi Blahutovi :) ) v 78.minutě si udělal z řepišťských obránců slalomové tyčky,předložil tutovku Honzovi Huškovi a ten svou 13 brankou této sezóny zvýšil na konečných a zasloužených 3:0 ! Pozápasová oslava Poledníkových 40-tin ( 12.11.) tak mohla začít !
Martin Blahuta ( hráč Palkovic s číslem 8 :) ) : „Doufám,že zase někdy ještě dostanu důvěru si zahrát v milovaných Palkovicích ! Když ne tak jsem rád,že to bylo vítězné loučení:) ! Na jaře nashledanou :), na Ostravici mi to nevýjde , z Třince pěšky bych to nestihl :)!"

OKO DIVÁKA - ZDENĚK ŠPAČEK .....

PALKOVICE - ŘEPIŠTĚ 3 : 0 (2:0)
Branky : Merta R., Lesniak Jar., Huška
Střelci : HUŠKA 13, Habrnál a Merta R. po 3, Poledník a Lesniak Jar. po 2, Kusý, Gola a Vyvial T. po 1 + 1 vlastní = celkem 27 gólů ve 12 zápasech = 2,23 g/z
Penalty : beze změny - celkem my 3/2, proti nám 2/1
Karty : nějaké žluté ...
Rozhodčí : Sikora Vl. - Čepčor, Karch - v rámci možností dobří ...
Oko diváka :
- oproti minulým 2 zápasům 100 % zlepšení a šance ...
- soupeř byl lepší než napovídá výsledek ...
- měli jsme však daleko víc šancí a konečně jsme přehráli našeho kata posledních let (zabránil nám např. v postupu do I.B) ...
- po dnešním výsledku Ostravice (s Pískem 0:5)nemusíme ani tam jet jenom na výlet ...

Pár fotek z této sezóny ( Baška ) ...... a Lískovec B .... !