Branky : 15. vlastní ( Skurka )                 0:1
              17. Habrnal ( Skurka )               0:2
              66. Gola ( samostatná akce )     0:3
Rozhodčí : Aleš Pokluda

Smolík - Čuba,Blahuta,R.Merta,Honěk - Skurka,Huška,L.Vyvial,Vrška - Lesniák,Habrnal    tremér: Juraj Wiedrmann
Střídali : Gola,Musil,Galásek

Druhé utkání Palkovic v zimní přípravě ( v prvním Palkovice podlehly MFK F-M U19 1:7 ) odehráli svěřenci trenéra Juraje Wiedrmanna opět ve Stovkách s mladíčky Frýdku v jejichž sestavě nastoupili palkovičtí Farský a Koulák. V palkovické sestavě se nově představil Čuba ( Staříč ) a znova asi naposled bývalý hrající trenér Blahuta. Už v 15.minutě rychlík Skurka zatáhl míč po pravé straně a jeho prudký centr si srazil do vlastní sítě domácí zadák 0:1. A Skurka byl dál při chuti,znova zatáhl míč po své pravé straně,na které po celý zápas kraloval a přesným centrem našel Habrnala a ten si vzpoměl na svou loňskou formu ze zimní přípravy a nádherně hlavou zvýšil na 0:2 - KRASAVEC ! Domácí sice měli nějaké šance,ale s těmi si zkušený Smolík lehce poradil. Poločasový hvizd s přehledem pískajícího Aleše Pokludy ve 40.minutě ( hrálo se 2 x 40 ) tak byl za stavu 0:2 ! Do druhého poločasu už nenastoupil Huška ( bude to dál zkoušet v rezervě Frýdku ? ) a Palkovice už přidaly pouze jednu branku Golou a tak výsledek 0:3 je stéjný jako při posledním utkání, ve kterém nastoupil Martin Blahuta a to s Řepištěmi !
Martin Blahuta :" Nikdy neříkej nikdy,ale je to bohužel loučení,ikdyž bych si rád ještě kopl, ale vím ,že je v Palkovicích  dost hráčů a nerad bych tak zacláněl !Tak ať se vám daří !.....