Branky :  10.Stehlík ( odražený míč )     0:1
               36. Sedláček                          1:1
               70. Skřehot                           2:1
               76. Komenda                        3:1
1. poločas: Prepsl - Literák, Coufal, Král, Žídek - Švrček, Talián, Mozol, Urbánek - Nekuda, Stehlík.
2. poločas: Hlaváč - Kotora, Chupáč, Král, Urbánek - Pešek, Vašenda, Hromek, J. Prokeš - Soukup, Stehlík.

Hromek Jan - 24 – Kroměříž

V sezóně 2012/13 jsme se s SFC odehráli 2 přípravné utkání ( 2:0 a 1:2 ), ale to ještě hrála Opava 2.ligu a MFK F-M MSFL .
Už v 6.minutě Prepsl vychytal tutovku Metelky a v 10.minutě nová akvizice v modrobílých barvách Stehlík pohotově dopravuje odražený míč do sítě 0:1 ! Vedení mohl ve 14.minutě pojistit Mozol,ale jeho chytrý lob z poloviny hřiště jen těsně míjí cíl. Ve 36.minutě je ale srovnáno,domácí kapitán Sedláček prostřeluje Prepsla 1:1.Poločas tak končí zaslouženým remízovým stavem a do druhého nastupují na obou stranách zcela odlišné sestavy.
A ta opavská začíná lépe,ale Hlaváč ( zůstává v MFK F-M,když o jeho služby měl zájem Baník a Třinec ) už po 40 sekundách fantastickým zákrokem napravuje chybu našich stopérů. V 70.minutě už domácí vedou 2:1,úspěšným střelcem je Skřehot.O 3 minuty později nedokázala dvojice Soukup – Hromek potrestat fatální chybu domácí obrany a v 76.minutě domácí Komenda trestá a zvyšuje na 3:1 a tak končí druhé přípravné utkání Lipiny. A v sobotu nás doma v 18:00 čeká Baník Ostrava,pro Baník je to generálka na ligu !