VP: Hill – Raška,Blahuta,Vyvial,Maléř – Chmel P.,Grigar,Kohut,A.Chmel – Vojvodík,Šrámek
Střídali : Jursa,Šmíd,Vodička,Krpec Luboš,Cebula a Glembek

Slezan : Adamčík – Šponer,Ondra,Ondrušík Jan,Zrunek – Šimánek,P.Nečas,Pokluda,Martin Chlebek –Tomáš Chlebek,Vokoun
Střídali : Piváček,Procházka Milan,Punda,Konečný

Nádherný zápas plný vzpomínek .... a i když výsledek určitě nebyl důležitý, tak vítězství Lipiny je naprosto zasloužené a mohlo být i daleko výraznější,ale kdo ví ,jestli by Chlebek a spol dorazili i v roce 2013 a proto je Válcovny raději šetřili ! První branka utkání padla po nádherné kombinaci Šrámek – Aleš Chmel a Aleš hlavou nedává šanci Adamčíkovi 1:0 ! Až na jednu střelu „sikařů“, kterou Alan Hill s lehkostí chytil, byli červení jen stínem ligového celku z 90.let . Lipina předváděla pomalou modernu z fotbalu a zahazovala šance. Do jedné se řítil i po 60-ti metrovém sprintu hráč s číslem 8 ( asi víte jeho jméno :) ), ale rychlejší pohyby v tomto věku už nejsou dovoleny a začátek  zimní přípravy asi nestihne :) - svalové zranění ! Poločas tak končí za stavu 1:0 ! Ve druhém poločase přidává Šrámek a Grigar po brance a tak je nutno zpomalit :) a nechat dát čestnou branku sikaře a Procházka ,jak jinak než z ofsajdu ,překonává Jursu a stanovuje konečný výsledek pohodového utkání na 3:1 a opravdu jsou všichni spokojeni ! Za rok na viděnou !

Martin Blahuta : „ Věřím, že tato tradice bude zachována a že se sejdeme i v roce 2013, do kterého všem přeji jen to nejlepší ! Važte si každé chvíle strávené na hřišti, je to úžasná věc hrát fotbal !