KRAVAŘE : MFK F-M 1:2 ( 1:2 )

Branky: 2.                            1:0
             9. Bačík ( Wozniak ) 1:1
           21.  Bačík ( Pešek )    1:2

1.poločas : Prepsl  – Švrček, Literák, Coufal, Žídek  – Pešek, Wozniak, Mozol, Ceplák– Bačík,Molnár
2.poločas : Hlaváč  – Literák,Preči,Korneta,Prokeš – Švrček,,Cesnek,Juříček,Skotnica – Teplý,Gulajev

Další divizní soupeř v zimní přípravě , tentokrát SK Kravaře 12.celek divize skupiny E s bilancí 16 5 5 6 26:26 20 -4.Už v čase 1:52 se domácí ujímají překvapivě vedení,které však netrvá dlouho , v 9.minutě nachází mazaný Wozniak Bačíka a ten srovnává na 1:1. V 17.minutě Bačík po centru Žídka přidává další branku,ale pomezní je proti – ofsajd a stav 1:1 trvá ! Ve 21.minutě už je všechno v pořádku,přesný centr Peška dopravuje do sítě dnes velmi viditelný Bačík 1:2 !Přes velmi špatnou viditelnost na větrné hůrce kravařské umělky je Prepsl pozorný a fantasticky zneškodňuje tutovku Kravař ( 22.minuta ) ! V dalším průběhu prvního poločasu se do šancí dostávají 2x Molnár a jednou Pešek s Mozolem,ale výsledek je pokaždé stejný : střely končí vedle !
Asi naposledy v přípravě jde do druhého poločasu úplně jiná sestava a domácí v jejichž sestavě nastoupil Martin Sabó ( podzim strávil v MFK F-M ) se v 51.minutě dostávají do 100% šance,ale jejich forvard míjí opuštěnou branku ! A jelikož naše střelecké trápení z úvodního dějství pokračuje i ve 2.poločase,končí utkání za stavu 1:2 ! Nejblíže ke vstřelení branky měl Teplý,ale trefuje pouze břevno a další střelecké pokusy Teplého ( 4x ),Gulajeva ( 2x) a Skotnici ( 2x ) končí vedle a slabou útěchou této zednické produktivity je,že se jednalo vždy o velmi povedené a pohledné akce ! Nyní už jen dvakrát v tradičním sobotním čase přivítáme Nový Jičín a Frýdlant a potom to už vypukne : sobota 23.3. 10:15 MFK F-M : Prostějov a souboj zatím o druhé místo v MSFL !