SOUSTŘEDĚNÍ - UTKÁNÍ

07.02.2011 08:30

ČTVRTEK 3.2. 18:00 FRÝDLANT : PALKOVICE 6:0 ( 2:0)

Branky domácích : 10,22,50,59,65,70

Rybář (výpomoc z Frýdlantu) - Závodný, Blahuta, J.Merta - Szkandera, R.Merta, Lesniak, Patkaň - Huška - Andrle, Kusý. Střídali: Galásek, Honěk, Vyvial, Pustka, Klaner. Šproch

Po první tréninkové fázi na soustředění jsme na umělce nastoupili proti Frýdlantu, kterému jsme tentokrát nebyli vyrovnaným soupeřem. Soupeř nás převyšoval ve všech směrech, sice jsme se dostali do několika šancí, ale byli jsme v koncovce nemohoucí a soupeř nás 6x potrestal za chyby celého týmu !

Martin Blahuta :Jedinou potěšující zprávou z tohoto utkání je: že si zahrálo 17 hráčů !

 

NEDĚLE 6.2. 15:00 ŘEPIŠTĚ : PALKOVICE 4:4  ( 2:1)

Branky:

31. Maskal    1:0

36. Huška     1:1

41. Maskal    2:1

49. Plonka    3:1

58. Kusý       3:2

66. Huška    3:3

80. Číž        4:3

81. Kusý      4:4

Huška - Závodný,Galásek,J.Merta - Kašajík,Lesniák,Merta,Andrle - Huška - Kusý,Marciňa

Střídali : Musil, Patkaň,Szkandera

Po opravdu náročném soustředění ( 10 tréninkových jednotek + utkání ) jsme tentokrát na Stovkách byli hostem ( vše hrazeno ze strany Řepišť - bude vráceno v nejbližším možném termínu )! Začátek utkání nepřipomínal souboj Řepišť s Palkovicemi , ale souboj Řepišť s naším výborným brankářem HUŠKOU ! Ten za prvních 30 minut chytil minimálně 5 jistých branek ! Ve 31. minutě už byl krátký na střelu Maskala ! Ve 36. minutě Musilovu střelu vyrazil brankář Řepišť, ale motorová myš Huška Jan hlavou dorážkou vyrovnal ! Další okénko v naší velice špatné obraně využil opět Maskal a tak v poločase jsme zaslouženě prohrávali 2:1. Druhá půle však byla z naší strany podstatně lepší, ikdyž už ve 49. minutě Plonka zvýšil na 3:1. V 58. minutě po centru Patkaňe se se štěstím prosadil Kusý a v 66. minutě vyrovnal nejlépe fyzicky vybavený  Huška ( na 100% nemá Honza v kondici konkurenci širokodaleko !!!! ). Obrana byla v tomto utkání naší velkou slabinou a tak v 80. minutě Číž opět strhl vedení na stranu Řepišť !Zato naše útočná vazba předváděla modernu z fotbalu ( že by pomohlo sobotní video - hry Španělska ? ) a Kusý opět v 81. minutě vyrovnal ! Palkovice chtěly zvítězit a završit tak úspěšné soustředění, ale tutovky ( 2x R.Merta,Musil,Andrle ) byly nevyužity a tak výsledek 4:4 mohl potěšit fanoušky obou mužstev !

Martin Blahuta  : My jsme dostávali branky po našich chybách, ale naše branky padaly po opravdu pěkných kombinacích a za to jsem rád !Sice výsledek není vzhledem k nabitému programu důležitý, ale za to, že jsme soupeře v závěru fyzicky přejeli jsme si zasloužili vyhrát a vyhrát jsme MĚLI !Jedinou kaňkou celého soustředění je, že nás až na zápasy + trénink na umělce ve Frýdlantě nebylo mnoho, ale ti co byli mají můj obdiv, protože během 4 dnů naběhali při různých trasách zhruba 50 km a fotbálky měly nevídanou úroveň. Škoda taky zranění Hoňka.Závěrem bych chtěl poděkovat výboru oddílu za nemalý příspěvek na opravdu vydařené soustředění !

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode