Branky : 16. Kempa                          1:0
              63. Světlík ( odražený míč )  1:3
Rozhodčí : Wiedrmann
Divácí : 25 ( z toho 8 z Dobratic )
Pohludka ( 46. Tesarčík ) - Béla ( 65.Skotnica ),Lýsek ( 65.Kolář ),L.Klesniák ( 65.I.Klesniák), I.Klesniák (46.Březina ) - Skotnica ( 46.Bortlíček ), Uherek ( 65.Kohút ),Šponiár,Světlík - Causidis ( 80.Lýsek ), Kolář ( 46.Huška )

Náročný program ,kdy Dobratice v 7 dnech ( čtvrtek Hukvaldy, neděle Dobra, úterý MFK F-M U19 a středa Staříč ) odehrály čtyři utkání končí vítězstvím nad Staříčem v poměru 1:3, ale soupeř nás dnes nedonutil ani k průměrnému výkonu.
         V 16.minutě po krásné akci se hlavou prosadil Roman Kempa a Staříč vedl 1:0, když do té doby měl samotný Kolář 4 střelecké pokusy, ale buď ho vychytal brankář Smetana nebo Dominik pálil mimo tyče. Kdo ví, jak by utkání dopadlo, kdyby střela domácího Peška z trestňáku netrefila břevno, ale síť.Až do Kolářového vyrovnání ve 27.minutě si Dobratice vytvořily čtyři pološance,ale Causidis dvakrát pálil i mimo ochranou síť a střela Skotnici nebyla přesná, těsně minula pravou tyč Smetanovy branky. Ve 35.minutě trefil Staříč tyč,ale poločas končí zaslouženě 1:2,když branku střílí opět Kolář ve 35.minutě.
       Ve druhém poločase hra obou celků upadla do podprůměrnosti a tak jen zkoušený hráč z Palkovic Huška ( měli bychom o něj zájem,ale bohužel to asi nedopadne)  v šanci z padesáté minuty znovu těsně míjí zařízení! V 63.minutě navyšují Dobratice náskok na dvě branky, když z odraženého míče prosazuje Světlík. V 75.minutě opět naděje z Dobratic Kohút se v mužské kategorii neprosazuje ( ještě v loňské sezóně žák ! ) a tak poslední vzruch na obou stranách má na svědomí brankář Tesarčík,který si s lehkou střelou poradil jen s pomocí břevna ! Poslední příprava před Vratimovem ( ještě sehrajeme modelované utkání s Nošovicemi nebo dorostem Dobratic ) tak končí vítězstvím 3:1 v náš prospěch a bilance přípravy tak je 6 3 0 3 při skóre 15:18 ! Kde jsou slabiny týmu víme a ty musíme do 15.8. ještě v tréninku odstranit!
Martin Blahuta: “ Dnešní utkání se nedá hodnotit, hrálo se velkém vedru, na spálené trávě a po náročném programu. S přípravou a přístupem hráčů jsem nadmíru spokojen a věřím,že v prvním mistráku dokážeme fanouškům,že jsme na 1.A.třídu dobře připraveni, už se na to moc těším !