Rozhodčí:  Sekanina
Diváci : 28

Kocián -   Kautský, Jurek, Kocich, Hradil - Kolář, Musálek, Vandas, Míček  – Kaulinec, Říha
Střídání : 46. Kolář – Matula    46.Míček – Vrtný    46. Jurek – R.Merta - po té už hokejově

Velký zájem o zápasy v koronavirové pauze ze strany hráčů FKS není, ale přesto jsme odehráli už páté utkání a zaznamenali jsme teprve druhé vítězství. Po třech brankách Kaulince, dvou Musálka a jednu branku si připsal host v našem týmu Vrtný z Palkovic jsme porazili Janovice, které by v tomto ročníku bojovaly o postup do 1.B. třídy.
             První poločas za mírného deště, jsme začali lépe a už v 11.minutě, si na centr Hradila naskočil Kaulinec a hlavou otevírá skóre zajimavého utkání 1:0. Ovšem do poločasu Janovice zaslouženě otočili dvěma brankami skóre na 1:2 a to ještě bývalý hráč Janovic, náš golman Dan Kocián pochytal, co se dalo.
            Hned v úvodu druhého dějství proměnil Kaulinec penaltu a bylo srovnáno na 2:2. To už jsme měli v zápase navrch, ale přesto v 65.minutě,  je to 2:3 pro Janovice! V závěrečných dvanácti minutách zcela otáčíme vývoj utkání a výsledek 6:3 je pro tým trenéra Faba až příliš krutý. Jestli to byl poslední zápas v koronavirové přestávce se ještě uvidí.
Martin Blahuta : „Ještě dvacet minut před zápasem bylo v kabině 5 hráčů a vypadalo to na zrušení zápasu, nakonec nás bylo i s hosty z Palkovic 14, ale z kádru …. to je trestuhodná účast. Snad se to v letní přípravě …. zlepší, ale už moc velký optimista nejsem. Závěr zápasu a 4 vstřelené branky mě potěšily na srdci ….! “